Zabawa w telekinezę

Któż nie chciałby posiąść zdolności poruszania przedmiotów siłą woli? Mindflex Duel Game nie tylko ci to umożliwi, ale także pozwoli stoczyć telekinetyczny pojedynek.

Za wszystkim stoi bliżej nieokreślona technologia, która czyta fale mózgowe i pozwala za ich pomocą sterować piankową piłeczką na torze przeszkód. Piłka lewituje nad stołem dzięki strumieniowi powietrza, ale jej ruchem kierujesz już ?z głowy?. Jak silna jest twoja wola, możesz sprawdzić w trybie przepychanej walki z przeciwnikiem.

 

www.amazon.com 

 

Cena: 100 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, zabawki, gry 

Mały Jedi

 Mały Jedi

 Jak pamiętacie, jedną z najważniejszych umiejętności rycerzy zakonu Jedi z "Gwiezdnych wojen" była telekineza, czyli poruszanie przedmiotów siłą woli. To, co jeszcze kilkanaście lat temu...

Inteligentny magnes w butelce

Ferrofluid to inteligentna ciecz, którą interesują się nauka, przemysł (zbrojeniówka, producenci głośników i układów chłodzących), a także sztuka.

Oto nowy wymiar biurowego relaksu - fontanna Mini Zen. "Mini", bo wypełniona otoczakami fontanna ma jedynie nieco ponad 6cm średnicy.

Piłkarzyki jutra

Choć wciąż słyszysz w głowie brzdęk piłkarzyków na sprężynkach, a od grania w tradycyjne 'barowe' piłkarzyki masz obrzękłe nadgarstki, przed tobą pojawia się nowe wyzwanie -

 

Więcej o: