WD-40 idzie na wojnę

Popularny preparat WD-40 już od lat toczy zwycięskie potyczki na froncie wypierania wody i walki z korozją. Teraz jego producenci postanowili wesprzeć także amerykańskie wojsko.

Kolekcjonerskie wydanie specyfiku pojawiło się w czterech różnych wzorach. Jeśli zbierzesz je wszystkie i wstukasz na podanej poniżej stronie kod wydrukowany na opakowaniach, obejrzysz filmik z emerytowanym marine i aktorem R. Lee Ermeyem, czyli sierżantem Hartmanem z ?Full Metal Jacket?.

 

www.supporttroops.wd40.com 

 

Cena: 5 dol. za puszkę

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

 gadżety 

The Switch to scyzoryk, o którego funkcjonalności decydujemy my sami. Producent póki co oferuje zestaw 18 narzędzi do skomponowania swojej wymarzonej zabawki - od standardowego ostrza po pendrive'a.

Stylowy recykling

Dzięki kolekcji szklanek z serii Functional Trash możecie zawartość butelki swojego ulubionego napoju przelać do... butelki swojego ulubionego napoju

Kto powiedział, że zabawa w zimną wojnę za pomocą Jednorożca Komunistycznego oraz Jednorożca Wolności jest idiotyczna?

Ocena, czy luksus jest zbędny, zależy od punktu widzenia, czyli zasobności portfela. Są jednak produkty tak ekskluzywne, że ich istnienie urąga zdrowemu rozsądkowi. To rzeczy, które w swojej kategorii są najdroższe.

 

 

Więcej o: