Kino ogrodowe

The Outdoor Inflatable Theater jest sposobem na to, by zamienić ogród czy inną otwartą przestrzeń w kino plenerowe.

Centralną częścią zestawu jest 72-calowy winylowy ekran, który po napompowaniu można postawić wszędzie, nawet na wodzie. Całość dopełniają głośniki oraz projektor - niestety, wrażliwy na zachlapania. Z resztą cackać się nie trzeba i w warunkach kempingowych można zafundować sobie całkiem miłe wrażenia audiowizualne.

 

www.hammacher.com 

 

Cena: 1000 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety,  kino domowe

Czary-mary wideOOkulary

Czary-mary wideOOkulary

Do oglądania filmów w podróży i na wakacjach albo do bardziej odważnego wkroczenia w wirtualną rzeczywistość. Ukrywające ekran LCD wideookulary to coś więcej niż kino na nosie! 

Opraw swój telewizor

Frame Your TV to brytyjska firma, która wykonuje na zamówienie stylowe ramy dla płaskoekranowych telewizorów sprawiające, że wyglądają jak obrazy i - jak obrazy - można je powiesić na ścianie.

 
W tym minibiurze znajdziesz nie tylko biurko, szafki czy krzesło, ale też święty spokój. To niezły pomysł na rozwiązanie problemów tych z nas, którzy coraz więcej czasu tracą na dojazdy lub mają już dość kumpli z pracy. Moduł OfficePOD możesz ustawić nawet w ogrodzie.

Mało ostatnio się działo w ogrodzie Aleksandra Gudzowatego. A przecież pomysłów na nowe ozdoby nie brakuje. Skoro polski król gazu (wciąż jeszcze) ma już wierną kopię piramidy w Gizie (w skali 1:25), kaplicę ekumeniczną, pomnik swojego psa (z brązu), może dorzuciłby replikę lądownika statku kosmicznego Apollo, takiego, jaki zaniósł na srebrny glob pierwszych zdobywców.

Więcej o: