Nokia Mobile TV Headset

Telewizja zawsze z tobą. Wystarczy podłączyć taki bajer do telefonu z Symbianem^3 oraz funkcją USB On-The-Go i ściągnąć aplikację ?Mobilie TV?.

Teraz możesz oglądać programy nadawane w standardzie DVB-H (cyfrowa transmisja przeznaczona dla urządzeń mobilnych). W Polsce sygnał na razie emitowany jest eksperymentalnie i - jak wszystko się uda - będzie w pełni dostępny dopiero od 2015 r.

Cena: 40 euro

 

 

Opracowanie: Łukasz Figielski, Maciej Sikorski

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

komórki, gadżety , TV

Czary-mary wideOOkulary

Czary-mary wideOOkulary

Do oglądania filmów w podróży i na wakacjach albo do bardziej odważnego wkroczenia w wirtualną rzeczywistość. Ukrywające ekran LCD wideookulary to coś więcej niż kino na nosie! 

Kino ogrodowe

The Outdoor Inflatable Theater jest sposobem na to, by zamienić ogród czy inną otwartą przestrzeń w kino plenerowe.

Z którą najłatwiej do celu? - test 10 nawigacji na komórkę

Odbiornik GPS, duży ekran, pojemna pamięć - to ma dziś prawie każdy smartfon. Wystarczy dorzucić odpowiednią aplikację i urządzenie do nawigacji gotowe. Który z programów jest najprostszy w obsłudze? Przetestowaliśmy je wszystkie.

Telefony dwusimowe

Możesz mieć dwie karty SIM w telefonie. To wygodny patent przy zagranicznych wojażach i w przypadku gdy jeden z numerów chcesz udostępnić tylko najbliższym. Przedstawiamy wszystkie modele dostępne na polskim rynku.

Więcej o: