Zapach dzieciństwa

Jeśli tęsknisz za dzieciństwem, zainteresuj się perfumami firmy Hasbro.

Play-Doh Cologne to woda kolońska o zapachu jednego z ulubionych gadżetów dzieci - ciastoliny. Szkoda, że nie ma woni bardziej swojskiej plasteliny, ale w ofercie firmy są za to jeszcze inne: dżdżownicza, waflowa oraz... domu pogrzebowego.

 

www.demeterfragrance.com 

Cena: 10 dol. (30 ml)

 

Tekst:TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, zabawki zapach

Zapach gry o świcie 

Brytyjskie Ministerstwo Obrony finansuje prace nad "nadajnikami zapachu". Technikę, która ma szkolić rekrutów w rozpoznawaniu niebezpiecznych woni, zaadaptują do swoich produktów producenci konsol. Gama dostępnych smrodów jest pokaźna: od potu, przez nitroglicerynę, spaleniznę kabla elektrycznego, proch, spaliny, po pleśń i urynę...

Angielski naukowiec stworzył perfumy o zapachu trawy. Świeżo skoszonej trawy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie domniemane profity, jakie możemy czerpać z wynalazku.
Mężczyzna korzystający z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinien mieć coś jeszcze. Feromony - nieodzowny element prawdziwego uwodziciela. Mimo, że nie posiadają swojego zapachu, pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej. Te bezwonne związki chemiczne, zgromadzone w 14 ml flakonie, odpowiadają naturalnemu stosunkowi feromonów wytwarzanych w ciele mężczyzny oraz kobiety.
Zapach multimediów

Zapach multimediów

Multimedia właśnie zyskały kolejny wymiar. ScentScape wzmacnia wrażenia towarzyszące graniu na pececie lub oglądaniu wideo - poprzez wyziewy. 

Więcej o: