Tlen w puszce

To brzmi jak próba wciśnięcia jełopom pustej puszki, ale jeśli potrzebujesz nagłego ożywienia organizmu, shot tlenu (92 proc.) będzie świetnym rozwiązaniem.

Wystarczą cztery hausty, by złagodzić zmęczenie, podnieść wytrzymałość i zredukować stres. A jedna puszka starczy na 70 wdechów. Oxygen in a Can stworzono z myślą o sportowcach, ale jeśli usypiasz za kółkiem, masz ciężki dzień w pracy albo ciężki poranek ze względu na kaca - dostawa tlenu też nie zaszkodzi.

 

www.oxygeninacan.com 

Cena: 18 dol.

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety, prezenty

Woda w proszku

Woda w proszku

Otwórz puszkę, wsyp zawartość do 4 l wody, zamieszaj. Podawaj po schłodzeniu

Plecak na powietrze Plecak na powietrze
Oxyfit to nie kot w worku. To worek bez kota, z samym powietrzem, a konkretniej - z tlenem. W związku z zanieczyszczeniem środowiska, złą wentylacją pomieszczenia lub po prostu przez stres organizm miewa problemy z dostępem do odpowiednich ilości tlenu w atmosferze.

Opakowanie dla zgrywusa

Jeśli wyczerpały ci się już pomysły na śmieszne prezenty dla znajomych, może następnym razem kupisz coś praktycznego, ale za to w śmiesznym opakowaniu?
Więcej o:
Komentarze (1)
Tlen w puszce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Lukasz Zyto

    0

    Według mnie takie komentarze Jak koty bez worka czy worki bez kota nie mają wiarygodności Jestem osobą o 18% wydolności serca i leżąc w szpitalu miałem w chwilach słabszych podawany tlen i moją niewydolność podnosił Ciekawy jestem tego produktu ponieważ nigdy nie korzystałem z takiej formy dostarczania dodatkowo do organizmu tlenu wypróbuję skomentuję po próbie teraz mogę tylko powiedzieć że to nie jest żadne kupowanie worka z powietrzem zamiast kota bo naprawdę przy takiej niewydolności jaką ja mam dodatkowa porcja tlenu bardzo dobrze dodaje sił wytrzymałości to znaczy mogę przejść 300 m bez zatrzymywania się w wieku 27 lat po 4 operacjach wymiany zastawek w ciągu dwóch i pół roku Dziękuję pozdrawiam Będę dalej komentował po wypróbowaniu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX