Alkoholowa zjeżdżalnia

Jeśli szukasz czegoś, co ożywiłoby organizowane przez ciebie domówki, pomyśl o Illuminated LED Ice Luge Kit.

To imprezowo-alkoholowy odpowiednik wieczornego konkursu skoków narciarskich. Wypełnij wodą formy, zamroź, a potem ustaw bloki lodu na podświetlanej rynnie - powstanie zjeżdżalnia do spuszczania drinków wprost do ust czekających na końcu ślizgawki.

 

www.build-a-luge.com

Cena: 125 dol.

 

Tekst:TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety, alkohole

Producenci polecają ten gadżet organizatorkom wieczorów panieńskich, ale i na zwykłym przyjęciu może się przydać. Sama perspektywa zapytania nielubianego przez nas faceta, czy woli whisky z dwoma czy trzema penisami, wydaje się być kusząca.
Drink dla członka Mensy

Drink dla członka Mensy

Podnieś IQ swojego ulubionego drinka dzięki Brain Freeze Ice Cube Mould - silikonowej foremce do lodu w kształcie ludzkiego mózgu.

Sport na zdrowie

Koniec z piersiówkami, których nie możemy znaleźć pod rozlicznymi warstwami naszego narciarskiego stroju. Kup kijki Coldpole, a już nigdy nie będziesz się obawiał, że nie zdążysz golnąć w czasie jazdy na wyciągu czy stojąc w kolejce do niego.

Strzel sobie jednego

Wielu z nas w dzieciństwie bawiło się w Indian i kowbojów. Dorosłym nie wypada uganiać się z plastikowym koltem po podwórku, ale za to możemy zostać saloonowymi rewolwerowcami. Dystrybutor napojów o nazwie Shots Gun Drink Dispenser może być ozdobą każdego przyjęcia. Urządzamy na przykład zawody w strzelaniu do szklanki. Po opróżnieniu kilku butelek okaże się, kto ma naprawdę pewną rękę i sokole oko.