Waga w łyżce

Jeśli nie spędzasz dużo czasu w kuchni, zapewne masz problemy z odmierzaniem potrzebnych ilości składników na oko. Dodawanie - dajmy na to - 20 g proszku do pieczenia do 100 g mąki oparte jest więc zazwyczaj na zgadywaniu. Digital Spoon Measure to wyjątkowo przydatny gadżet, który rozwiąże ten problem w kuchni.

Digital Spoon Measure to sprytny sposób, aby ten problem wyeliminować. Łyżka z dwiema wymiennymi końcówkami działa jednocześnie jak waga. Wystarczy nabrać trochę potrzebnego składnika, a na wyświetlaczu pojawi się informacja o wadze porcji. Skala łyżkomierza to 300 g.

 

www.firebox.com

Cena: 20 funtów

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz na Logo24:

Kuchenne karaoke

Zabrzmimy teraz jak szowiniści: Sing-A-Long Tongs to zestaw do karaoke dla pani domu.

Baw się jedzeniem

Każdy z nas uprawiał już ten sport w dzieciństwie. Bierzesz zwykłą łyżkę, ładujesz na nią jak największą porcję nielubianej potrawy, celujesz i wystrzeliwujesz w kierunku przedszkolanki czy kolegi.

Miara rzeczy

Miara rzeczy

Coś dla domorosłych filozofów i ludzi lubiących gromadzić w głowie niepotrzebną wiedzę. Zwykły plastikowy dzbanek na wodę pokryty zgoła niezwykłymi napisami.

Na ciche dni

W każdym związku i domu zdarzają się awantury, po których przez krótszy lub dłuższy czas ich uczestnicy nie chcą się do siebie odzywać. A żyć trzeba.
Ten gadżet stworzono chyba na wypadek takich "cichych dni".

Więcej o: