Głośniki w żarówkach

Widzieliśmy już różne fantazyjne głośniki, ale koncept AudioBulb jest jednym z bardziej nietypowych. Ten grający gadżet to jednocześnie żarówka.

Po zadokowaniu w dołączonej stacji iPhone'a lub iPoda, dzięki radiowej transmisji dźwięku możesz słuchać muzyki płynącej z sufitu - w jasno oświetlonym pomieszczeniu. Fajne rozwiązanie. No, chyba że wolisz delektować się ulubionymi piosenkami po ciemku.

 

www.frontgate.com

Cena: 300 dol. (para)

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

Głośna Żarówka LED

Głośna Żarówka LED

Energooszczędna głośniko-żarówka sterowana za pomocą pilota. Dźwięk...po mleku. Creative ZiiSound D5: głośniki Bluetooth Niezbyt popularny, a jakże...Władcy pilota - zdalnie sterowana żarówka. 

Ewolucje, rewolucje i rewelacje 2012

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Najciekawsze jest zaś to, co nadejdzie, zwłaszcza w ultraszybkiej branży technologicznej. Na pytanie, co w konsolach, komputerach, telefonach, aparatach i telewizorach zapiszczy, odpowiadają eksperci.

Mister Gadżet 2011

10 najładniejszych gadżetów 2011

Technologie rozwijają się w tempie, które ciężko miesięcznikowi utrzymać. Jeśli chcesz być na czasie, oprócz czytania "Logo" powinieneś zaglądać do internetu. Oto nasze ukochane witryny.

 
Więcej o: