Wspaniała lekkość słuchania

Ważą 140g i naszpikowane są najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które pozwalają na prowadzenie rozmów i słuchanie muzyki. To słuchawki Creative Hitz MA2400.

Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych to podstawowa, ale przecież nie jedyna funkcja smartfonów, z której korzystają ich użytkownicy.  Nowoczesne telefony dla większości z nas pełnią również rolę wygodnych odtwarzaczy muzycznych.

Z myślą o fanach rozwiązań mobilnych, firma Creative stworzyła linię słuchawek Hitz, która zadebiutowała w maju tego roku zestawem Hitz MA350. Obecnie Creative wzbogaca serię o model Hitz MA2400.

W słuchawki wkomponowany został motyw trójkąta, nadający im nowoczesny 
i oryginalny styl. Urządzenie dostępne jest w czterech kolorach: czarnym, białym, czerwonym i zielonym.

Słuchawki zapewniają maksimum wygody podczas użytkowania, nie tylko dzięki swojej wadze - wynoszącej zaledwie 140g - ale również z powodu pałąka obłożonego miękkim materiałem. Najnowszy model cechuje się także nietypowym kształtem muszli słuchawkowych - są zupełnie płaskie, co sprawia, że ich krawędzie nie uciskają małżowiny usznej.

Ponadto muszle można również składać tak, by nadać słuchawkom płaski kształt i zmniejszyć przestrzeń, która potrzebna jest podczas ich transportu. Kolejnym elementem, który znacznie ułatwia korzystanie z zestawu, jest płaski, nieplączący się kabel, zakończony pozłacaną wtyczką 3,5mm.

W słuchawki Hitz MA2400 wbudowane zostały 34-milimetrowe przetworniki neodymowe, dzięki czemu dźwięk wydobywający się z zestawu zaskakuje niespotykaną w przypadku akcesoriów mobilnych głębią basów i wyrazistością tonów wysokich.

Model HitzMA2400 wyposażony został również w mikrofon liniowy, umożliwiający prowadzenie rozmów. Aby ułatwić płynne przełączanie z muzyki na odbieranie połączeń, złącze mikrofonowe wzbogacone zostało o przycisk wielofunkcyjny służący do odbierania/kończenia rozmów oraz włączania/zatrzymywania muzyki.

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA2400 dostępny będzie w drugiej połowie sierpnia 2013 roku. Jego cena wyniesie 199 PLN.

Więcej o: