Skarpety, które... zastopują serial, gdy zaśniesz!

Oglądasz swój ulubiony serial, powiedzmy "Narcos". Chce ci się spać, a odcinek dopiero się rozkręca. Nie wytrzymujesz - oczy zamykają się same, finał sezonu przegapiony. Brrrr... koszmar! Ale dzięki skarpetom Netflixa możesz się przed nim uchronić!

Netflix wszedł na polski rynek 6 stycznia. To serwis VOD oferujący dostęp do szerokiej bazy filmów i seriali. Już polecaliśmy produkcje dostępne na platformie, na które szczególną uwagę powinni zwrócić mężczyźni.

Jeśli już zdecydowaliście, który serial obejrzycie w pierwszej kolejności, powinniście zaopatrzyć się w te niezwykłe skarpetki. Dzięki wbudowanemu specjalnemu czujnikowi, zatrzymają dla was odcinek, w momencie, gdy zaśniecie!

Film instruktażowy pokazuje jak samodzielnie stworzyć takie skarpetki. Do produkcji będą nam potrzebne m.in. akumulator, akcelerometr, moduł Arduino oraz, koniecznie, pomoc kogoś zaznajomionego z elektroniką i programowaniem.

Bardziej szczegółowa instrukcja jest dostępna na oficjalnej stronie Netflixa. Tam też możemy zobaczyć proponowane ewentualne wzory dla takich skarpet, jeśli komuś chciałoby się jeszcze bawić w wyszywanie.

Więcej o:
Komentarze (1)
Skarpety, które... zastopują serial, gdy zaśniesz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • piesiec81

    0

    Kur......a, co ja czytam...

    Czy nie ma skarpetek, które przypominałyby, że np. pojawiły się w sieci napisy do najnowszego odcinka serialu? Albo automatycznie włączających komputer w momencie podejścia do niego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX