Pióro na broń!

Współczesne biuro to prawdziwe pole bitwy. A to ktoś bez skrupułów walczy o awans, a to twoja firma zmaga się z konkurentami o kawałek rynku. W tych potyczkach może się przydać każda broń. My proponujemy długopis. Producenci reklamują go jako najbardziej niebezpieczny na świecie artykuł piśmienniczy i mają rację.


Niby-długopis jest wykonany z wzmocnionego szkłem tworzywa sztucznego o nazwie Grivory. Ścianki boczne w pobliżu czubka są bardzo twarde, co zwiększa skuteczność pchnięć.

 

coldsteel

 

cena: 6,99 dol.

 

Zdjęcia: MATERIAŁY PROMOCYJNE

 

 

Zobacz też na Logo24:

 
 
  Wołodyjowski po japońsku
Powiadają, że Japonia powstała z miecza. Bogowie zanurzyli jego koralowe ostrze w wodzie, a gdy wyciągnęli, do oceanu spadły cztery równe krople, z których powstały japońskie wyspy
  Gadżet wszechmogący

Zamiast skrzyni z narzędziami wystarczy narzędzie wyglądające jak scyzoryk. Multitool to idealne rozwiązanie dla domowych majsterkowiczów i przezornych podróżników.

 

Gadżety agenta 007

Jako szpieg Jej Królewskiej Mości Bond ma dostęp do najnowszej techniki. Ty nie musisz ryzykować życia - niektóre z gadżetów możesz po prostu kupić.

 
  Wojny dronów
Roboty bojowe to nowoczesne i skuteczne narzędzia walki zbrojnej. Amerykańskie bezzałogowe, zdalnie sterowane samoloty regularnie atakują cele w Pakistanie i Afganistanie. Predator wspierał żołnierzy w akcji, podczas której zginął polski kapitan. Gdyby nie maszyna, straty mogły być znacznie poważniejsze.

 

 . 

Więcej o:
Komentarze (1)
Pióro na broń!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: chritsiana

    0

    Great article! This topic is very interesting and improtant in my opinion. Excellent scan, Positive website, I actually have scan some of the articles on your web site currently, and that i love your vogue. Thanks and please maintain the effective work. It reminds me how I ordered an essay from I needed short article about undergraduated education from my college classes but didn't have time to write it on my own so I decided to order it.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX