Cargo rower

Wyposażony w praktyczną platformę do przewozu towarów rower może posłużyć do transportu nie tylko sześciopaku browarków na imprezę. Poradzi sobie nawet z niedużą lodówką czy praleczką. Bullitt jest solidny: ramę wykonano ze wzmocnionego aluminium, wyposażono go też w odporne na przebicia opony. W trudnych czasach kryzysu taki sprzęt może się przydać. Nie wiadomo, jak przyjdzie nam zarabiać na życie.

 

larryvsharry.com

 

cena: 1800 euro

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe

 

Czytaj w Znam.to: Pomysłowości i wygodzie mówimy tak!

Czytaj też na Logo24:

 

Pimp your bike

Jazda rowerem to czysta przyjemność. Obwieszanie go ciężkim osprzętem może jednak skutecznie zmniejszyć komfort użytkowania. Zapomnij o zardzewiałym dzwonku, rzężącym dynamo i metrach kabli. My proponujemy bezprzewodowe głośniczki, błyskotki zasilane ruchem pedałów, wszystkomogącą nawigację, a nawet małą ekoelektrownię.

Jazda z prądem czyli rowery elektryczne

Oto najnowsza rowerowa moda - samo pedałowanie już nie wystarcza. Coraz więcej firm produkuje jednoślady z silnikiem elektrycznym, wspomagającym wysiłek cyklisty.

Zmień siodełko poprawisz erekcję
Wiosna sprzyja romansom i wycieczkom rowerowym. Obie wiosenne aktywności mają ze sobą wiele wspólnego. Mówiąc wprost: pokaż mi swój rower, a powiem ci, jaki jesteś w łóżku.
Bez pedałowania
Podobno dziś prawdziwych cyrkowców już nie ma, ale gdyby ktoś chciał jednak spróbować, to powinien zaczekać na SBU (self-balancing unicycle). Napędzany elektrycznością pojazd sam (dzięki żyroskopom) utrzymuje równowagę w pionie. Nad przechyłami bocznymi musi panować cyklista.
Więcej o: