Mamma Mia, co za smak

Szaleństwo diet ogarnęło Polskę. Są na szczęście sposoby, by nawet pod czujnym okiem odchudzającej was oboje partnerki hołdować starym przyzwyczajeniom żywieniowym. Jednym z największych wrogów smukłej sylwetki jest bekon. Prawie każda dieta zaleca wykluczenie go z jadłospisu. Teraz wielbiciele tego smaku mogą kupić pojemnik ze squeez baconem.
 

W środku znajdą pastę z mielonego bekonu. Zrywamy nalepkę i butelka wygląda jak zwykły keczup. Możesz więc dyskretnie dodawać swoją ulubioną wędlinę do każdej, nawet najbardziej dietetycznej potrawy. Specjalnego smaczku dodaje paście fakt, że pochodzi z dbającej o zdrowie Szwecji. Podobno na kanapkach ze squeez baconem poznali się muzycy Abby.

 

thinkgeek.com

 

cena: 7,97 dol.

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

    

 
 

Smaczne historie 

Na naszych talerzach pojawiają się specjały, których nazwy tak bardzo się zadomowiły, że nawet nie przypuszczamy, jakie niezwykłe nazwiska, miejsca lub historie się za nimi kryją. Każdy, kto chce uchodzić za smakosza, powinien je poznać.

   

Celebryci świata deserów

Kilka wymyślono przez przypadek, kilka z miłości lub na cześć znanej osoby. Potem deser "zrastał się" z imieniem lub nazwiskiem obdarowanego, by z czasem zacząć samodzielny sławny żywot, o twórcy lub protoplaście zapominając. Kto dzisiaj wie, kim był Pischinger albo Melba? Wiemy za to, że jedno i drugie - to coś pysznego.

 

Wytwarzane tradycyjnymi metodami, bez polepszaczy, konserwantów i dodatków smakowych. Nasze, polskie, swojskie.

Nie jadłeś? Spróbuj!

Więcej o: