Polistroik

Męczy cię strojenie gitary struna po strunie? Dzięki PolyTune nastroisz wszystkie sześć (albo cztery basowej) jednocześnie. I z dokładnością do 1 centa.

 

Urządzenie firmy TC Electronic szczególnie przydatne będzie podczas występów na żywo, gdy liczą się sekundy. Koniec z przestojami między utworami. Zakres "obsługiwanych" częstotliwości: 435-445 Hz. Jeśli przestawisz stroik na tryb mono, dokładność wzrasta do 0,5 centa. Żądane ustawienie można zapisać w pamięci PolyTune'a. Z odczytem danych nie będzie problemu - dzięki dwukolorowemu wyświetlaczowi diodowemu. Cena nieznana (podobno 100-150 dol.), sprzedaż od marca.

(fig)

 

Czytaj w Znam.to: Klasyczna gitara akustyczna

Czytaj też na Logo24:

 

Dla fanów gier i ostrej muzyki gitarowej mieszanka idealna - gra muzyczna. Zamiast strzelać albo machać mieczem, zasuwamy na gitarze. I to kawałki Metalliki!

Choć nie zastąpi zestawu audio z ogromnymi kolumnami i subwooferem mikrowieża w zupełności wystarczy do mniejszych pomieszczeń.

Ładna, funkcjonalna i niedroga - najczęściej stoi przy łóżku.

Prezentujemy modele najpopularniejsze na polskim rynku.

Audiofilia

Audiofilom generalnie chodzi o obcowanie z pięknem dźwięków. Taki człowiek, słuchając muzyki na dobrym sprzęcie, czuje się mniej więcej tak, jak połowa świata czułaby się, obcując z Angeliną Jolie, a druga połowa z Bradem Pittem.

Co oznacza lepsze brzmienie w aucie? Bardziej selektywne? Przestrzenne? A może po prostu głośne? Sam musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć. My podpowiadamy, co da się zrobić.

W święta trzeba odpocząć. Od codzienności, powszedniości i sztampy. Również w muzyce. A ponieważ słuchanie tylko kolęd i "piosenek z dzwoneczkami" grozi jeszcze gorszą sztampą, polecam Wam kilka godzin muzyki najpiękniejszej. Takiej w sam raz do odpoczynku i kilku chwil dla siebie.
Więcej o: