Świat w goglach Recon-Zeal

Na ekranie tych gogli zobaczysz wszelkie statystyki związane z twoją jazdą. Zamów już teraz, by zaszpanować Recon-Zeal Transcend w następnym sezonie.

 

Prędkość, wysokość, temperatura, czas, współrzędne geograficzne. Zupełnie jak w samochodzie. Informacje widoczne na wyświetlaczu podobno nie przeszkadzają w normalnej jeździe, a menu obsługuje się wygodnie za pomocą trzech zewnętrznych przycisków. Bateria wytrzyma 6 godz. pracy. "To nie zabawka, tylko użyteczny przyrząd w seksownym opakowaniu? - zapewniają twórcy, a nagrody i pozytywna prasa potwierdzają ich słowa. Cena: 350-450 dol. (zależnie od zastosowanej szyby). Plotka głosi, że wkrótce pojawią się dodatki: mapy oraz kamera, a wraz z nią - możliwość geotaggingu.

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Okulary na narty? Tak. W słoneczny, bezwietrzny dzień są po prostu wygodniejsze od dużych, obciskających gogli. Prezentowane modele mają wysokie filtry UV oraz inne zalety opracowane specjalnie z myślą o narciarzach.

Przegapiłeś zimę, a chciałbyś jeszcze pojeździć na nartach? Nie jest za późno - spośród europejskich kurortów narciarskich wybraliśmy te, w których nawet w maju możesz liczyć na śnieg. Może nie wszystkie trasy i atrakcje będą dostępne, ale na pewno nie będziesz się nudził.

Koniec z piersiówkami, których nie możemy znaleźć pod rozlicznymi warstwami naszego narciarskiego stroju. Kup kijki Coldpole, a już nigdy nie będziesz się obawiał, że nie zdążysz golnąć w czasie jazdy na wyciągu czy stojąc w kolejce do niego.

Narty w Alpach? Ech, to już klasyka. Zmień scenariusz i zalicz zjazd inną trasą. Poszusuj po tureckich zboczach niczym Radosław Majdan albo przeproś się z czeskimi sąsiadami jak Magda Schejbal, a za Marcinem Prokopem leć z deską do Kolorado.

Więcej o: