Biurowe zen

Oto nowy wymiar biurowego relaksu - fontanna Mini Zen. "Mini", bo wypełniona otoczakami fontanna ma jedynie nieco ponad 6cm średnicy.

 

"Zen"... cóż, chyba jednak tylko z nazwy, ale zawsze warto spróbować zrobić sobie przerwę w pracy i, z nogami na biurku, wpatrując się w uspokajająco bulgoczącą wodę, czekać na nadejście nirwany. Albo szefa.

 

www.stupid.com

 

Cena: 4 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

    

 
W tym minibiurze znajdziesz nie tylko biurko, szafki czy krzesło, ale też święty spokój. To niezły pomysł na rozwiązanie problemów tych z nas, którzy coraz więcej czasu tracą na dojazdy lub mają już dość kumpli z pracy. Moduł OfficePOD możesz ustawić nawet w ogrodzie.
Jedni stawiają na biurkach zdjęcia dziewczyn czy dzieci, a inni osobliwe pamiątki z wakacji. Komu nie wystarczy przywieziona z Pienin maleńka latarnia morska ani kupiona na Helu miniaturka góralskiego kapelusza, ten powinien się zainteresować tym modelem silnika spalinowego.

Przyznaj się: nie raz zdarzyło ci się usnąć w pracy. Pamiętasz, jak niewygodnie było z głową na segregatorze i jak bolał kręgosłup p

Są tacy, dla których Simpsonowie to najlepsza kreskówka w historii, a Homerowy okrzyk "D'oh!"' to wręcz życiowe motto - to właśnie dla nich Keyscaper przygotował specjalne wersję komputerowych klawiatur i myszy z nadrukami przedstawiającymi bohaterów serialu Matta Groeninga.
Więcej o: