Skuterek wodny

Children's Inflatable Jet Ski to świetny sposób, aby w te wakacje zapewnić swoim pociechom rozrywkę, dzięki której dadzą wam spokojnie przeczytać na plaży gazetę.

 

Niezatapialny, napędzany okratowaną śrubą i poruszający się z umiarkowaną prędkością 3 km/h skuterek wydaje się być bezpieczny. A ośmiogodzinny czas ładowania akumulatorka pozwoli wam też odetchnąć od ciągłego słuchania odgłosów pracy skutera i wrzasków bawiących się nim dzieci.

 

www.hammacher.com

 

Cena: 200 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24 

 

Przełomowy pomysł zainstalowania hamulca przynosi wiodącej na rynku PWCs amerykańskiej firmie Sea-Doo dziesiątki nagród. Tym razem - notka na
   

Śladami Pana Samochodzika 

Dzisiaj, jeżeli ktoś chce powtórzyć wyczyny detektywa amatora, poruszającego się skrzyżowaniem ferrari motorówką, nie musi czekać na spadek po stryju majsterkowiczu. Amerykańska Hydra Spyder ma silnik o mocy 450 KM, dzięki któremu na asfalcie jest rasowym samochodem sportowym.

Amerykańska firma Gibbs wyspecjalizowała się w produkcji nowoczesnych amfibii. Najnowszy wynalazek - Quadski - to połączenie skutera wodnego z quadem.

Wychowaj sobie Kubicę na własnym podwórku. Miniaturowe, napędzane siłą mięśni bmw to znakomity sprzęt dla przyszłych kierowców wyścigowych.

Więcej o: