Rowerobieżnia

Treadmill Bike umożliwia zabranie swojej elektrycznej bieżni na spacer. Dzięki niemu nie musicie tkwić w siłowni lub w domu, kiedy na dworze jest piękna pogoda - możecie ćwiczyć, jednocześnie podziwiając piękno przyrody lub nawet załatwiając codzienne sprawunki.

 

www.bikeforest.com

 

Cena: 2500 dol. kan.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

Wichury, deszcze, śniegi - zimą nikomu przy zdrowych zmysłach nie chce się biegać na dworze, nie mówiąc już o jeździe rowerem czy wiosłowaniu. Na szczęście są jednak przyrządy gimnastyczne, tzw. aerobowe, dzięki którym nie wyhodujesz sobie brzucha.

Temu urządzeniu wieszczymy wielką karierę. W porównaniu z tradycyjnymi - wrotki na dużych, pompowanych kołach pozwalają poruszać się z mniejszym wysiłkiem i zapewniają dużą stabilność.

Z morza terabajtów informacji, zdjęć, literek i znaczków czasami trudno jest wyłowić coś naprawdę wartościowego. Ruszyliśmy na łów za ciebie, oto nasza zdobycz: dziesięć stron, które warte są uzależnienia od internetu. Tylko dla miłośników sportu.

 
Co roku na rynku pokazują się dziesiątki nowych butów do biegania. Wiele z nich    to świeże wersje znanych już modeli,ale pojawiają się również zupełne nowości. W tym sezonie jest też nieobecna dotąd w Polsce marka - amerykański K-Swiss.
Więcej o: