Psia myjnia

Canine Shower Stall to kabina prysznicowa przeznaczona dla najlepszych przyjaciół człowieka. Dzięki niej podczas mycia psa mokry będzie tylko czworonóg. 16 dyszy po bokach kabiny oraz wygodna do operowania główka prysznica umożliwiają dokładne umycie i wypłukanie zwierzęcia, zestaw dwóch smyczy pozwala utrzymać je w ryzach, a plastikowy dach chroni przed rozlewaniem, zapewniając łatwy dostęp do czworonożnego brudasa.

 

www.hammacher.com

 

cena: 1250 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Ze szczotką na pchły
Kolejny po pralce elektrogadżet dla psów. A raczej dla właścicieli psów (i kotów). Oto szczotka wysokiego napięcia.
 

Zawodnicy tej drużyny są wyjątkowo bojowi, mocni, odporni na ból. Wymagają stanowczego właściciela, doświadczonego trenera i fachowego kształcenia od najmłodszych lat. Tylko to ujarzmi ich dominujący charakter.

Ten problem dobrze znają właściciele psów. A najlepiej posiadacze zwierzaków ras mających aportowanie we krwi.
Kilka lat temu mój labrador przyniósł mi z wody swoją ulubioną piłeczkę 183 razy. Gdyby się nie postarzał i nie stracił sił, bez wahania kupiłbym sobie HyperDogd 2-Ball Launcher.
Dla ludzi znudzonych własnym życiem. Dzięki cyfrowemu aparatowi zainstalowanemu na psiej lub kociej obroży zaznasz emocji, których doświadczają twój Burek i Mruczuś. Razem z nimi pogonisz za kaczką czy syjamską kotką z sąsiedztwa. Tylko uważaj, bo co zrobisz, jeżeli ich próżniacze i pełne prostych przyjemności życie wyda ci się ciekawsze od twojego?
Więcej o: