Największa i najcieplejsza minilodówka

Ta lodóweczka jest czymś więcej niż zwykłą przechowalnią ulubionego napoju. Bo oprócz zawodowego chłodzenia do temperatury 6°C oferuje także opcję podgrzewania do 60°C - np. ulubionej ciepłej przekąski. Deluxe Mini Fridge-Warmer to coś więcej także gabarytowo (pojemność 20 l). Miejsca w takich przenośnych cudach nigdy dość.

 

 

www.thinkgeek.com

 

cena: 100 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz podobne testy na Logo24:

  

 

Niezależnie od pory roku Desktop Cup Warmer and Cooler zapewni wam dokładnie to, co obiecuje jego nazwa. Dzięki wbudowanemu termoelektrycznemu modułowi napój podgrzeje (do 56°C) lub schłodzi (do 15°C). Regulująca temperaturę podstawka pasuje do większości kubków i szklanek, a przewód zasilania podłączyć można do portu USB. Ot, odrobina biurowego luksusu.

Przeciwnicy mówią: alkopopy.

Producenci: RTD. Właściwie nie ma dobrego polskiego określenia, które byłoby dla wszystkich jasne. Że niby "brizery"? O co chodzi? O napoje w małych butelkach, w niskiej cenie, które kupuje się w sklepie z alkoholami. Takie gotowe do wypicia, lekkie drinki.

Postanowiliśmy spróbować.

W tym roku lato jest gorące jak nigdy. To znaczy, że piwo musi być wyjątkowo zimne i orzeźwiające. Klasyczny lager? OK.

Ale na upały mamy coś absolutnie specjalnego. Jest musujące, delikatnie chmielone, naturalnie mętne i leciutko kwaskowe. Pachnie goździkami, bananami, cytrusami, wanilią.

Panowie - czas na piwo pszeniczne!

Coś dla kawoszy, którzy mają ochotę na łyczek kawki, ale nie mają w kuchni miejsca na normalnej wielkości sprzęt do parzenia kawy.
Prezentujemy prototyp najmniejszej na świecie przenośnej kuchenki mikrofalowej.
Więcej o: