Rowerek dla dziecka

w rozmiarze unisize Ergonomic Tricycle to wszystko, czego w kwestii rowerowych szaleństw będzie potrzebowało twoje dziecko między drugim a piątym rokiem życia. Rama umożliwia ustawianie siodełka tak, aby dostosować je do szybko rosnącego małego człowieka. Dzięki rączce umocowanej z tyłu rodzic będzie mógł szybko i wygodnie przejąć kontrolę nad pojazdem, kiedy szkrab zmęczy się pedałowaniem. A do tego wszystkiego mamy stylowy daszek chroniący przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

 

 

www.hammacher.com

 

cena: 160 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Patrząc obiektywnie, pod wieloma względami mieliśmy lepsze dzieciństwo od naszych dzieci. W końcu one nie wychowały się na vibovicie, piłkarzykach na sprężynkach czy bajkach oglądanych na rzutniku do slajdów. Ale jednej rzeczy możemy im pozazdrościć. Za naszych czasów nie było Gyrowheel - koła z wbudowanym żyroskopem, które utrzymuje rower w pionie i zapobiega wywrotkom. Koniec ganiania z kijem i czterech kółek, które nijak nie uczyły jazdy na dwóch.

Po 34-kilometrowym stromym podjeździe wyjeżdżam na równinę. Na asfalt i wprost pod czołowy wiatr.

Robi się ciężko, zaczyna mnie boleć biodro. Przypominam sobie zdanie, że w wietrze jest Duch Święty. Moje ego zostało znokautowane.

Płaczę i jadę dalej.

Oto BlackTrail: najszybszy (100 km/h) i najlżejszy (19,8 kg) rower elektryczny.

Wyposażony w praktyczną platformę do przewozu towarów rower może posłużyć do transportu nie tylko sześciopaku browarków na imprezę.

Więcej o: