Ekologiczny superportfel

Portfel, w którym się można zakochać. Wykonany z tyveku - przypominających papier włókien polietylenowych formowanych pod ciśnieniem - ekologiczny Mighty Wallet jest odporny na rozdarcia i wodę.

Jest także elastyczny, upchniesz w?nim więc naprawdę dużo. Może być także odporny na złodziei, bo wśród licznych dostępnych wzorów są wyglądające jak koperty czy wydruki komputerowe, a wystająca z tylnej kieszeni makulatura nie wydaje się łakomym kąskiem.  

www.dynomighty.com

 

cena: 15 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

  

 
Z takim sprzętem przejdziesz przez Irak, Haiti i dżungle Amazonki. A jeśli nawet nie przejdziesz, przetrwają twoje banknoty.
Dla nadzwyczajnie przezornych. Portfel na karty kredytowe i banknoty, który można otworzyć tylko po przeciągnięcia palcem po czytniku linii papilarnych.
Ten portfel ochroni twoje pieniądze w dobie ogólnoświatowego kryzysu. Utkano go z 25 tysięcy stalowych włókien, trzykrotnie cieńszych od kartki papieru.
Nie kurczy się, nie rdzewieje, nie można go też zaplamić. No i ma też jedną właściwość w stylu high-tech. Nie można (za pomocą fal radiowych) zeskanować danych z przechowywanych w nim kart kredytowych.

Kina, telewizory, a teraz banknoty.

Na studolarówce pojawił się niebieski trójwymiarowy pasek z "płynącymi" dzwonami. Jeśli spojrzymy na nie pod odpowiednim kątem, zmieniają się w liczbę 100. Obok Franklina widnieje też inny dzwon - w kałamarzu. Po poruszeniu setką z zielonego robi się miedziany i "zanika".

Więcej o:
Komentarze (5)
Ekologiczny superportfel
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • larwa_jak_kuleczka

  0

  Jasne. Ekologiczny.

  Ten portfel stanowi kwintesencję "eko-bredni".

 • Gość: ja

  0

  Na głowę ktoś tu upadł z tą "ekologią".

 • Gość: minutehead

  0

  Ekogoliczność to punkt na który zazwyczaj nie patrzymy wybierając portfel. Za to wygląd jest owszem bardzo interesujący.
  -----
  www.facebook.com/minutowa.glowa

 • dtch

  0

  Portfel z polietylenu jest tak samo ekologiczny jak tzw reklamówki;)
  Może autorzy tekstu nie mówią Nam wszystkiego? może to nie polietylen tylko jego kopolimer. W każdym bądź razie polietylen nie jest ekologiczny. JEst za to cholernie niebiodegradowalny...

 • obserwator2011

  0

  Przyznaję, że czegoś tu nie pojmuję. Torebki polietylenowe (tzw reklamówki jednorazowe) są nieekologiczne, ponieważ są wykonane z tworzywa, które praktycznie nie ulega biodegradacji a do jego otrzymania potrzebna jest ropa naftowa - pojawiają się zakazy stosowania, wycofywane z niektórych sieci handlowych itp. A tutaj portfel wykonany z TAKIEGO SAMEGO tworzywa jest - no proszę - bardzo ekologiczny. Dziwne. Czyżby o "ekologiczności" decydowała wyłącznie ilość kasy którą można na tym haśle zarobić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX