Poduszka dla książki

Ponieważ stojaki na książki muszą stać na równej i twardej powierzchni, czytanie bez przytrzymywania kartek rękoma - na przykład w łóżku - jest dość trudne.

Book Seat to poduszka, którą można dowolnie formować i dopasowywać do najwygodniejszej dla czytelnika pozycji (lubisz leżeć na boku?). A jeśli zaśniesz nad książką, Book Seat może się okazać całkiem wygodną poduszką, nie tylko dla ulubionej lektury.

www.thebookseat.com

 

cena: 40 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

Jeśli wasza ulubiona pozycja do spędzania wolnego czasu to pozycja horyzontalna, Supine Reading Glasses stworzono dla was. Koniec bezproduktywnego leżenia i gapienia się w sufit.

Arm Rest Organizer to podstawka-kieszeń, dająca się dopasować do każdego rozmiaru oparcia na rękę w fotelu czy kanapie. Dzięki niej twoje "przedtelewizorowe" królestwo stanie się nieco bardziej zorganizowane, czystsze i przyjemniejsze. Drink, przekąska i pilot egzystować będą w przykładnej harmonii. Zawsze na wyciągnięcie ręki.

BookBook to pokrowiec na MacBooka Pro, który nie tylko ma skutecznie chronić sprzęt przed uszkodzeniem, ale także nadać mu indywidualny sznyt. Ręczne wykonanie gwarantuje, że nie będzie dubletu. Producent przekonuje także, że nie ma lepszego sposobu, by ustrzec się przed złodziejami. Zwłaszcza analfabetami.

Jeśli przeszkadza nam dzwonek w komórce, możemy go zamienić na alarm wibrujący. Dzięki poduszce Vibrating Anti Snore Pillow, to samo możemy wreszcie zrobić z głośno chrapiącym człowiekiem.
Więcej o:
Komentarze (2)
Poduszka dla książki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: livio

  0

  jedzenie przy czytaniu? herezja...

 • spec24

  0

  Dlaczego ktoś wpadł na to dopiero teraz? tyle obolałych karków i skrzywionych kręgosłupów mogłoby zaoszczędzić sobie cierpienia. Mało kto czyta jeszcze książki, ale zawsze można położyć na tym czytnik ebook'ów
  -----
  www.facebook.com/minutowa.glowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX