Słoneczny transformer

Wyjątkowość robota T3 polega na tym, że do funkcjonowania nie potrzebuje baterii, tylko energii słonecznej.

Ale nie zapominajmy, że to po prostu świetna zabawka, która niczym komiksowo-kinowe transformery zmienia formę z robota na czołg lub skorpiona. Na tym jednak nie koniec transformacji, bo nie mniejszą frajdę sprawi właścicielowi składanie T3 od podstaw - zabawa zaczyna się od sklejenia 70 części.

 

www.iwantoneofthose.com

 

cena: 13 funtów

 

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

Mysz transformer

Pod koniec czerwca na ekrany kin weszła druga część filmu o robotach Transformersach, więc pewnie i ciebie zainteresuje ta laserowa mysz do komputera. Kiedy poczujesz, że masz już dość pisania czy męki z Excelem, możesz kilkoma ruchami przekształcić mysz w groźnego Trypticona. I jak za dawnych, dobrych lat pobawić się w obronę Ziemi przed inwazję z kosmosu.

Wspomnień czar

Sam kiedyś chciałem mieć garbusa. Kiedy już było mnie na to stać, okazało się, że legenda mocno przyblakła. W porównaniu ze współczesnymi samochodami volkswagen po prostu kiepsko jeździł i był niewygodny. Duńska firma Lego zapytała swoich klientów o to, który z modeli klasycznych samochodów powinien jak pierwszy trafić do produkcji. Odpowiedź była jednoznaczna.

Ekolatarka

Wyjątkowość Solar Charging 1-LED Torch polega na tym, że dostajemy ją w parze z ładowarką z wbudowanym panelem słonecznym.

Więcej o:
Komentarze (1)
Słoneczny transformer
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • spec24

    0

    Zabawka dla dużych chłopców, lubiących zabawę - myślę, że ciekawy pomysł na prezent. Pewnie, że czasami dobrze jest dać komuś coś eleganckiego - wtedy to my przychodzimy z pomocą, prezenty z jajem cenimy, choć to nasza konkurencja :)
    -----
    portfelik.pl/ - eleganckie prezenty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX