Mały (wredny) bibliotekarz

Jeśli znajomi mają paskudny zwyczaj nieoddawania książek i twoja prywatna biblioteka jest z tego powodu znacznie uszczuplona, powinieneś zorganizować ją za pomocą DIY Library Kit.

To zestaw kart bibliotecznych, które przyklejasz do książek i wpisujesz nazwisko wypożyczającego. Możesz iść o krok dalej i naliczać kary za przekroczenie terminu zwrotu. Jeśli przyjaciele nie zaczną oddawać książek, to przynajmniej znielubią cię na tyle, aby zmienić bibliotekę.

 

www.thinkgeek.com

cena: 6 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

Jeśli wasza ulubiona pozycja do spędzania wolnego czasu to pozycja horyzontalna, Supine Reading Glasses stworzono dla was. Koniec bezproduktywnego leżenia i gapienia się w sufit.

BookBook to pokrowiec na MacBooka Pro, który nie tylko ma skutecznie chronić sprzęt przed uszkodzeniem, ale także nadać mu indywidualny sznyt. Ręczne wykonanie gwarantuje, że nie będzie dubletu. Producent przekonuje także, że nie ma lepszego sposobu, by ustrzec się przed złodziejami. Zwłaszcza analfabetami.

Poduszka dla książki

Ponieważ stojaki na książki muszą stać na równej i twardej powierzchni, czytanie bez przytrzymywania kartek rękoma - na przykład w łóżku - jest dość trudne.

 

Więcej o: