Ekskluzywny rysik

Nie ma chyba takiej rzeczy, której nie dałoby się zrobić w wersji ekskluzywnej. Do tej kategorii można już doliczyć pospolity rysik do ekranów tabletów.

Brvsh wygląda jak elegancki długopis, tyle że po naciśnięciu przycisku zamiast wkładu pojawia się pędzelek. Rysik (dostępny w dwóch wersjach - spiżowej i z polerowanego chromu) dodaje 10 punktów do lansu, zwiększając komfort korzystania z touchscreenów.

 

www.brvsh.com

cena: 27 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24 

 

PS3 czyli superkomputer

Podobno w 2000 inżynierowie Saddama próbowali zbudować superkomputer łącząc w klaster konsole Sony PS2. Czy im  się udało?

Kinowy dźwięk z laptopa

X-Tube DTS Surround Sound Sensation to stylowo wykonany miniaturowy wzmacniacz lampowy, który - podłączony do wejścia USB - podrasowuje dźwięki z laptopa tak, że brzmią niczym w systemie surround

  Tablet na wybiegu  
Więcej o:
Komentarze (1)
Ekskluzywny rysik
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • spec24

    0

    te dziesięć punktów do lansu wolałbym zdobyć chyba jednak w inny sposób ;) Wsiąknąłem w e-papierosy i wyszukuję coraz to nowszych, ładniejszych, lepszych modeli. Jeśli nie mieliście okazji to można je teraz wygrać, w tym konkursie: www.facebook.com/smookePL e-papierosa z pierwszego miejsca już mam i jest moim ulubionym, także polecam!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX