Miś Empetrójek

Gdyby Janko Muzykant żył w dzisiejszych czasach, to oprócz całego boru i bylicy w polu by mu grało dużo różnych innych rzeczy - na przykład ten pluszowy miś MP3.

Wbudowany głośnik, przyciski sterujące na tylnych łapkach i kabel USB sprawiają, że każdy rodzic otrzymuje nieocenioną pomoc w usypianiu swojego dziecka. W pamięci misia zmieści się do sześciu godzin muzyki lub nagrań, np. ulubionej bajki na dobranoc.

 

www.hammacher.com

cena: 50 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

Banana Music Pillow to... muzyczna poduszka w kształcie banana. Muzyczna, bo ma wbudowany głośnik i można do niej podłączyć dowolny zewnętrzny player. Poduszka, bo wiadomo, że najlepiej słucha się, leżąc. W kształcie banana, bo jest sympatyczniejszy niż zwykły prostokąt. A podobno równie wygodny.

Prędzej czy później twoje dziecko będzie mieć konto w banku, internetowy dostęp do tegoż i karty kredytowe. Warto, żeby już teraz narybek uczył się korzystać z tych wynalazków. I właśnie do tego służy Childrens ATM Bank - bankomat dla najmłodszych. W komplecie znajduje się karta z unikalnym PIN-em.
Young Explorer to pecet dla tych, którzy jeszcze niekoniecznie znają litery P i C.

ION Discover DJ: jak (nie) zostałem didżejem

Pożyczyłem, pograłem, nie kupiłem. ION Discover DJ to tani sposób na zostanie domowym didżejem. Ale wymaga trochę samozaparcia.

Więcej o: