Ekstremalny głośnik

Takie sporty, jak jazda na rowerze, desce czy snowboardzie, są szczególnie mocno związane z muzyką - włączcie którykolwiek z kanałów prezentujących te dyscypliny.

Muzyki słucha się dobrze, oglądając, a jeszcze lepiej - sport uprawiając. Tyle że słuchawki nie są zbyt bezpieczne, bo izolują od otoczenia. Ale nie Shake - głośnik, który w prosty sposób mocuje się na kasku i podłącza do odtwarzacza MP3 via kabel bądź Bluetooth. Ulubioną piosenkę można od teraz zabierać ze sobą nie tylko w głowie, ale i na głowie.

 

www.tunebug.com

cena: 70 euro

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

Oczy dookoła kasku

To, co tak naprawdę jest najważniejsze w motocyklowym hełmie Reevu MSX1, to fakt, że jest on bardzo dobrze zaprojektowany i bezpieczny.

Płyty winylowe to zabawki didżejów i sentymentalnych kolekcjonerów. Taśmy magnetofonowe dawno się rozgmagnetyzowały. Dziś słuchamy muzyki zaklętej w cyfry.

Audiofilia

Audiofilom generalnie chodzi o obcowanie z pięknem dźwięków. Taki człowiek, słuchając muzyki na dobrym sprzęcie, czuje się mniej więcej tak, jak połowa świata czułaby się, obcując z Angeliną Jolie, a druga połowa z Bradem Pittem.

Jedyne kable, jakie są w domu niezbędne, doprowadzają prąd. Pozostałych możesz się pozbyć. Nie obędzie się jednak bez kompromisów i wydatków.

Więcej o: