Kompaktowe odkurzanie z ludzką twarzą

Zdolności klawiatury do gromadzenia w sobie przeróżnych śmieci wciąż nie mieszczą nam się w głowach. Na szczęście mieszczą się w głowie Henry'ego - miniodkurzacza,

którego zadaniem jest pilnowanie porządku na twoim biurku. Mierzący całe 11 centymetrów Henry w prosty sposób pozwoli ci pozbyć się paprochów i kłębków kurzu, skracających życie twojej klawiatury (a może i twoje). Do tego będzie ozdobą biurka.

 

www.hawkin.com

cena: 10 funtów

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

Mało który działkowicz pamięta o tym, gdy pierwsze promienie wiosennego słońca oświetlają mu twarz, ale sezon grillowy to, niestety, także sezon czyszczenia grilla. Brookstone Motorized Grill Cleaning Brush sprawi jednak, że już nie będzie musiał sobie o tym przypominać.
Taniec na miotle
Idealna dla singli i partnerów zapracowanych kobiet, które nie mają czasu na sprzątanie domu. Samobieżna miotła zamiecie podłogę za ciebie i za nią. Napędzają ją baterie elektryczne. Najlepiej sprawdza się na gładkich powierzchniach.
Magiczne gumki
Zagadka Trójkąta Bermudzkiego to pikuś w porównaniu z tajemnicą ginących w praniu skarpet.  Jedni piorą więc skarpety zwinięte razem, inni, doszukując się winy w osobowości partnerki, zmieniają ją. Tymczasem na pomysł poradzenia sobie z tym kłopotem wpadł nasz rodak. Nazwał swój wynalazek "o-ring" i na opakowaniu zapewnił, że to "pierwszy i jedyny na świecie" taki gadżet. A jest on prosty jak drut - ot, gumka, którą spina się skarpety na czas niebezpiecznego prania. Trzymamy kciuki! >

Porządek w domowym obejściu

Krowa, świnka, owieczka, kaczka, kot oraz pies - w takim dobrodziejstwie inwentarza przychodzi z pomocą domowej gospodyni i domowemu gospodarzowi Kitchen Craft Pet Novelty Vacuum Cleaner - miniaturowy odkurzacz do pozbywania się okruchów pozostałych na stole po posiłku.
Więcej o: