Akwarium na biurko

USB Fishquarium to najlepszy gadżet do polepszenia organizacji przestrzeni biurka przy jednoczesnym rozluźnieniu atmosfery w gabinecie.

Pierwszej sprawie przysłuży się praktyczne połączenie lampki, zegarka, kalendarza i pojemnika na przybory, a drugiej - niewielkie akwarium. Jeśli jego obserwowanie nie wywoła uśmiechu na twojej twarzy, to skołatane nerwy dodatkowo pomogą ukoić cichutko odtwarzane relaksujące odgłosy natury. Urządzenie zasilane jest przez gniazdo USB.

 

www.thinkgeek.com

 

cena: 40 funtów

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

 

Znakomity sposób na uczłowieczenie swojego miejsca pracy. Wielbiciele gry "Sims" hodują w komputerze wirtualnych ludzi, a ty za pomocą kompa możesz zasadzić na biurku kwiat o nazwie aksamitka rozpierzchła niska.
Tej zimy nie zanosi się na brak śniegu, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże... możesz bez niego wytrzymać. Przyda się wtedy sztuczny śnieg firmy Brando. Nalewasz do proszku wody i już możesz się znowu cieszyć np. widokiem pokrytego białym puchem ogródka.

Biurowe zen

Oto nowy wymiar biurowego relaksu - fontanna Mini Zen. "Mini", bo wypełniona otoczakami fontanna ma jedynie nieco ponad 6cm średnicy.

Więcej o: