Wiosłowanie ze sternikiem

Guitar Sidekick to przystawka umożliwiająca mocowanie na gryfie gitary takich gadżetów, jak iPhone, iPod Touch czy PSP - oraz innych o zbliżonych rozmiarach, tj. od 7,5 do 11,5 cm szerokości.

Wynalazek pozwala na granie i wygodne podglądanie na ekranie wideolekcji, słów piosenki, tabulatur lub rejestrację dźwięku. Jeśli początkujący gitarzysta to Batman, tak właśnie wygląda jego Robin.

 

www.castiv.com

 

cena: 30 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24      

Do grona gadżetów przeznaczonych na iPhone'a, iPoda - a obecnie także iPada - doszła "przełączka" do gitary. Oczywiście, wraz z zaawansowaną aplikacją. Potrzebne jeszcze głośniki lub słuchawki, odrobina talentu i... do wioseł!

Dla fanów gier i ostrej muzyki gitarowej mieszanka idealna - gra muzyczna. Zamiast strzelać albo machać mieczem, zasuwamy na gitarze. I to kawałki Metalliki!

Gitarowi puryści zmieszają Misa Digital Guitar z błotem. To ustrojstwo bez strun, z ekranem dotykowym i 144 przyciskami śmie ktoś nazywać gitarą?

Strojenie (się w) gitary

Jeśli przechodząc koło sklepu odzieżowego, usłyszycie riff ze "Smoke on the Water", to znaczy, że właśnie ktoś przymierza Electronic Rock Guitar Shirt.
Więcej o: