Gorąca muzyka

Nie masz wrażenia, że z upływem lat, kiedy człowiek dorasta i mądrzeje, zestaw zasad powtarzanych przez rodziców kurczy się i w pewnym momencie sprowadza się tylko do jednego przykazu: noś w zimie czapkę?

Ciężko go jednak przestrzegać, jeśli wychodzisz z domu z odtwarzaczem i słuchawkami. iHat rozwiązuje ten problem - wbudowane głośniki oraz możliwość podłączenia do dowolnego playera sprawiają, że najgorętsze muzyczne hity mogą być podawane naprawdę na ciepło.

 

www.gadgets.co.uk

 

cena: 15 funtów

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

  

Zobacz też na Logo24:

 

Akcesoria komunikacyjne

Świetne słuchawki Nokii i kilka innych gadżetów

Nowości - 6 x słuchawki

Małe i duże, z kablem i bez. W tym pierwszy w historii model doskonale znanej firmy Bowers & Wilkins. Sprzęt drogi, ale gra doskonale.

Jedyne kable, jakie są w domu niezbędne, doprowadzają prąd. Pozostałych możesz się pozbyć. Nie obędzie się jednak bez kompromisów i wydatków.

Po pokoleniu białych słuchawek (nazwa pochodzi od koloru tych do iPoda) nadchodzi czas na generację słuchawek zwariowanych. Japońskie Crazy Earphones rzeczywiście wyglądają niezwykle i od razu widać, że pochodzą z Kraju Kwitąncej Wiśni. Może w przyszłości producenci zainteresują się Polską i wypuszczą na rynek słuchawki z kabanosem lub ogórkiem kiszonym?
Więcej o: