Drink dla członka Mensy

Podnieś IQ swojego ulubionego drinka dzięki Brain Freeze Ice Cube Mould - silikonowej foremce do lodu w kształcie ludzkiego mózgu.

To zdecydowanie najmądrzejszy sposób na schłodzenie napoju, choć nie gwarantuje picia z głową. Za pomocą jednej foremki można jednocześnie sporządzić cztery spore 'kostki'. Zabarwiając wodę odpowiednim sokiem, zmienisz kolor bryły. Móżdżek na niebiesko? Czerwono? Zielono? Hannibal Lecter i Czesio polecają.

 

www.gadgets.co.uk

 

cena: 7 funtów

 

Tekst: TK    

Zdjęcie: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

Gdy mózg musi sobie ulżyć

Jeśli wpadłeś kiedyś na spektakularnie głupi pomysł, to w slangowej terminologii puściłeś "mózgo-bąka". Brain Fart jest także nazwą zabawnego gadżetu, który pozwoli uczcić krótkie przerwy w normalnym działaniu głowy stosownym siarczystym pierdnięciem.

Producenci polecają ten gadżet organizatorkom wieczorów panieńskich, ale i na zwykłym przyjęciu może się przydać. Sama perspektywa zapytania nielubianego przez nas faceta, czy woli whisky z dwoma czy trzema penisami, wydaje się być kusząca.
Oto nowy wymiar biurowego relaksu - fontanna Mini Zen. "Mini", bo wypełniona otoczakami fontanna ma jedynie nieco ponad 6cm średnicy.

 

 

Więcej o: