Miska, która wyciska

Prosty sposób na podniesienie jakości kuchennych przygód. Ventu to coś więcej niż elegancka misa.

Za pomocą jednej z drewnianych rączek uruchomisz mechanizm delikatnie, acz zdecydowanie ściskający zawartość naczynia, pozbywając się w ten sposób niepotrzebnych płynów, takich jak tłuszcz. Dzięki łatwemu zabiegowi, wykonanemu tuż przed podaniem sałatki bądź makaronu, danie nie utonie we własnym sosie. Za to goście z pewnością utoną w zachwytach.

 

www.quirky.com 

cena: 50 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz na Logo24:

gadżety, kuchnia     

Masz ochotę na marynowane mięso z grilla, ale nie nazajutrz, tylko natychmiast? Spraw sobie Reveo MariVac - maszynę, która twoje mięso zamarynuje nawet w 10 minut.

Rękspresso

Fani kawy, którzy równą wagę jak do smaku przywiązują do samego ceremoniału, dzięki Handpresso mogą celebrować całkowicie nowy obrządek.

Dzięki takim produktom jak Cobb Premier Grill sezon grillowy może trwać cały rok. Umożliwia on nie tylko zupełnie nieinwazyjne grillowanie, nawet pod najbardziej wyczulonymi sąsiedzkimi nosami, ale też pieczenie, smażenie czy wędzenie - bez jednego obłoczka dymu.

Ręczna wędzarka masła

The Smoking Gun to podręczna wędzarnia. Nie tylko ułatwia proces, ale i pozwala zastosować go do produktów, które ciężko byłoby uwędzić tradycyjnymi medotami.

Więcej o: