Garmin Montana

Garmin jako pierwszy zauważył, że aby pochodzić po górach - trzeba tam najpierw dojechać. Najczęściej autem.

 

nawigacja, gps, garmin

 

 

 

Urządzenia z rodziny Montana są połączeniem nawigacji samochodowej z GPS-em typowo turystycznym. Zamknięty w pyło- i wodoodpornej obudowie gadżet, będący rozwinięciem serii Oregon, ma duży 4-calowy wyświetlacz dotykowy, trzyosiowy kompas, wysokościomierz barometryczny i obsługuje komendy głosowe. Nie możemy się doczekać możliwości przetestowania. Niestety, ze względu na cenę - na testach chyba się skończy.

 

550 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

 

Czytaj też na Logo24

technologie

Z którą najłatwiej do celu? - test 10 nawigacji na komórkę

Odbiornik GPS, duży ekran, pojemna pamięć - to ma dziś prawie każdy smartfon. Wystarczy dorzucić odpowiednią aplikację i urządzenie do nawigacji gotowe. Który z programów jest najprostszy w obsłudze?

Powerbank - moc w kieszeni

Rozładowany telefon, odtwarzacz MP3, a może laptop? Nawet jeśli jesteś w środku buszu, możesz uratować sytuację. 

Muzyka na sportowo

Nadchodzi lato, czas rozpocząć treningi. W naszym butiku nowości znajdziesz słuchawki oraz odtwarzacze MP3 specjalnie przystosowane do uprawiania sportu - bez względu na to czy biegasz, pakujesz na siłowni, czy pływasz.

4xGPS

Siedem cali pod szybą? Na pewno lepiej widać.

Więcej o:
Komentarze (1)
Garmin Montana
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • recomena

    0

    Zapowiada się bardzo interesująco. W naszych katalogach mamy kilka turystycznych GPSów od Garmina: www.recomena.pl/pozycje,1946,nawigacja-turystyczna-gps.html ale tutaj mamy do czynienia ze sprzętem z najwyższej półki. Chętnie przetestujemy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX