Prezenty za 400-999 zł

Osoba, której ofiarujesz prezent za taką kasę, musi być naprawdę wyjątkowa.I nie ma w tym nic złego, jeśli jesteś nią ty sam.

Oto garść prezentów w cenie odpowiadającej 11-24 kg karpia (na razie ryba "chodzi" po 17 zł, ponoć na święta ma zdrożeć aż do 25 zł za kilo).

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, La Sardinia, aparat

Aparat lomo

Fotografia stała się ostatnimi czasy kolejną - po tańcu - obsesją Polaków. Idziemy więc o zakład, że macie w rodzinie jakiegoś pasjonata oglądania świata przez wizjer aparatu. Z pewnością ucieszy go taki oto model Czar, marki La Sardinia, na kliszę 35 mm: metalowa obudowa pokryta złotym lakierem, szerokokątny obiektyw 22 mm i lampa błyskowa w zestawie. Plus dziesięć do lansu gratis.

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, La Sardinia, aparat

www.shop.lomography.com

Cena: 149 euro

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Nike+, SportWatch

Nike+ SportWatch

Ładny zegarek dla joggerów - efekt kooperacji firm Nike (technologia Nike+ odczytywania parametrów biegu na podstawie wskazań przyczepianego do buta sensora - w zestawie) i TomTom (GPS - dla dokładniejszych wskazań i możliwości oznaczenia trasy w internecie). Wbudowane złącze USB do przekazywania danych i ładowania. Wyraźny wyświetlacz, krzyczące kolory.

 

www.store.nike.com

Cena: 200 dol.

 

Siodełko Brooks

Wielu rowerzystów twierdzi, że angielska firma Brooks produkuje najlepsze siodełka rowerowe. Wykonane z grubej skóry, potrzebują czasu, by dostosować się do kształtu twojej pupy, ale kiedy już to się stanie, są bardzo wygodne. Model B68 ma podłużne wcięcie zmniejszające nacisk w okolicach narządu, który powinien ci służyć jak najdłużej. Siodełko pozbawiono sprężyn, więc pasuje też do rowerów o nowoczesnej stylizacji.

 

www.brooksengland.pl

Cena: 406 zł

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Siodełko, Brooks

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, MP3

Wodne MP3

Przepłynięcie 1,5 km na basenie 25-metrowym oznacza kręcenie 60 długości przez dobrą godzinę. Odtwarzacz Finis SwiMP3 urozmaici ten czas, przekazując dźwięki przez... kości czaszki. To działa!

 

www.finisinc.com

Cena: 160 dol. (2 GB)

 

iPod touch

Tego gadżetu nie trzeba przedstawiać. Śliczne, wielofunkcyjne urządzenie z doskonałym dźwiękiem (test odtwarzaczy MP3/MP4 w styczniowym "Logo"), teraz z system iOS5 i nowymi funkcjami. W cenę wliczone grawerunek, przesyłka i opakowanie prezentowe.

 

www.store.apple.com/pl

Cena: 920,00 zł (8 GB)

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, iPod, touch

 

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Plakat, Marilyn Monroe

Plakat Marilyn

Nie byłoby magazynu "Life" bez wielkiej fotografii. I nie byłoby sporego kawałka wielkiej fotografii bez magazynu "Life". Całe mnóstwo wybitnych zdjęć z kolekcji amerykańskiego pisma znajdziesz w internecie. Nas najbardziej zauroczyła Marilyn Monroe w rozmiarach 61×46 cm.

 

allposters.pl

Cena: 448 zł

 

 

Box Floydów

Czy ktoś nie słyszał bicia zegarów rozpoczynających "Time" lub kas sklepowych przed utworem "Money"? Czas nadrobić zaległości. W pudełku "Immersion Box Set" jest aż sześć płyt. Oprócz zremasterowanego "Dark Side of the Moon" znajdziemy tu m.in. alternatywne wersje kompozycji, filmy oraz kopię biletu z trasy koncertowej z 1973 r.

prezenty,choinka,mikołaj,boże narodzenie, Pink Floyd ,Immersion Box Set

Cena: 400 zł

 

Opracowanie: redakcja

Zdjęcia: Shutterstock, Fashion PR, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też inne pomysły na prezenty

Prezenty do 99 zł

Co chciałbyś dostać na święta? - to pytanie słyszymy co roku i co roku jesteśmy wobec niego bezradni. Równie bezradnym przyda się garść pomysłów w kilku grupach cenowych.

Prezenty 100-199zł

Według zeszłorocznych badań OBOP-u przeciętny Polak na prezenty dla dziecka, partnera albo rodziców wyda właśnie stówkę z hakiem.

Prezenty za 200-399 zł

Oto garść prezentów w cenie odpowiadającej 11-24 kg karpia (na razie ryba "chodzi" po 17 zł, ponoć na święta ma zdrożeć aż do 25 zł za kilo).

Prezenty powyżej 1000 zł

Rzeczy dla tych, którzy wieści z Grecji śledzili z lekceważącym uśmiechem, bo niestraszny im żaden kryzys. Albo raczej - prezenty, o których możemy najwyżej pomarzyć.

Więcej o: