Ola Nieśpielak

Byłaby świetnym facetem. Na szczęście los obdarzył ją długimi nogami. Jest energiczna, konkretna i bardzo się podoba mężczyznom.

 

Właśnie realizuje swoje wielkie marzenie i wydaje płytę 'Dzień dobry, dniu'. Piękna, spełniona i szczęśliwa Ola Nieśpielak.

 

Znana z takich filmów jak 'Reich', 'Demony wojny', czy 'Przebacz'. W roli Beaty z 'Klubu Szalonych Dziewic' znielubiłam ją. Była zimna, irytująca. A prywatnie pięknie się uśmiecha i jest sympatyczna. Wysoka, o figurze modelki, ma w sobie spokój, który i mnie się udzielił. I pięknych synów, którzy odziedziczyli po niej wielkie, ciemne oczy.

 

Czas

Jest bardzo cenny. Strasznie go mało. Pędzi nieubłaganie, dlatego lubię zatrzymać się choćby na chwilę, zanim przeminę razem z nim.

 

Mężczyźni

Wychowałam się w rodzinie z przewagą mężczyzn, dlatego ich świat był mi zawsze bliższy. Miałam jedną przyjaciółkę i kilku kolegów - chłopaków. Te relacje przetrwały zarówno damska, jak i męskie. Mam w sobie dużo z mężczyzny. Rozróżniam czarne albo białe, działam konkretnie. W dorosłym życiu też otoczona jestem przez trzech facetów: Maćka, Mateusza i Antosia.

 

Miłość

Jest w życiu najważniejsza. Warto zapłacić za nią każdą cenę - choćby była najbardziej szalona, najbardziej niewłaściwa, w najbardziej niewygodnym momencie życia. Bo dla niej żyjemy.

 

Ola Nieśpielak

Płyta

Była w moich planach, odkąd ukończyłam Szkołę Muzyczną. Przerywałam pracę nad nią z braku czasu - żyłam w ciągłym biegu: dzieci, film. Dlatego trochę to trwało. Wreszcie się udało i data jej pojawienia się jest magiczna: 20.10.2010...

 

Rano

Chciałabym  moc dłużej pospać, ale przy dwójce dzieci i moim trybie pracy to niemożliwe. Bardzo lubię poranki na planie filmowym, z kawą w papierowym kubku i scenariuszem. Za to w weekendy celebruję śniadania, bo wtedy mam czas. Ale nie mogłabym mieć przez całe życie weekendu.

 

Kobiety

Pięknieją dzięki mężczyznom. Ja każdego dnia jestem inna - delikatna i wrażliwa, innym razem twarda jak mężczyzna, zadaniowa. Dzisiaj bardzo lubię kobiece spotkania. Są kwintesencją radości, dojrzałości, relaksu i szaleństwa. Mężczyźni wypełniają w życiu zadania, a kobiety po prostu żyją.  

 

Ola Nieśpielak o...

talencie: to ulotne pojęcie. każdy jakiś ma, chociaż to nie talent świadczy o osiągnięciach. wierzę w to, że gdy człowiek nosi w sobie talent, on zachowa się jak bomba zegarowa. prędzej czy później wybuchnie.

 

 

Tekst: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Zdjęcia: Mirosław Pietruszyński (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Maciej Stuhr

Maja Włoszczowska
   
   
   
Więcej o: