"Jak odróżnić pi*dę od faceta?" Zaprosiliśmy Malvinę Pe, aby wyjaśniła sprawę w naszym studiu [cz. 2]

Dobry seks
27.05.2015 18:42
Jak to jest, że kobiety głośno tęsknią za 'prawdziwym facetem', nieokrzesanym i romantycznym zbirem z dawnych lat, w młodości najchętniej biegają za szemranymi typami na imprezach, ale później bardzo często wychodzą za tzw. poczciwych Gienków, czyli nudnych przeciętniaków, którzy jednak dają im poczucie stabilności?

Dają za wygraną? Wybierają wygodne życie? A może po prostu dochodzą do przekonania, że idealny facet z wpisów na blogu Malviny Pe tak naprawdę nie istnieje?

Wpis na blogu Malviny Pe 'Jak odróżnić pi*dę od faceta?' wywołał swego czasu burzę w polskim internecie i przyniósł młodej blogerce - a dziś także felietonistce magazynu 'Logo' -prawdziwą sławę. 'Facet nie pyta, facet sugeruje', 'potrafi przyprzeć kobietę do ściany', a poza tym zawsze ma przy sobie 'dwie gumki', gotuje... no i oczywiście nie nosi rurek!

Nie za dużo życzeń na raz? I jak je pogodzić z równoczesnym pragnieniem pań, by mężczyźni traktowali je po partnersku i demokratycznie?

Rozmawiamy o tym w studiu z Malviną Pe oraz Alkiem Hudzikiem, dziennikarzem magazynów Art&Buisness i Aktivist.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.

Polecamy