Michał i Kamil pokazują, jak podciągać się na drążku

10.08.2015 11:03
Ćwiczenia kalisteniczne to te, przy których korzystasz jedynie z ciężaru własnego ciała. Mogą dać ci lepsze efekty niż siłownia i nie musisz wydawać pieniędzy na trening, ale wymagają od ciebie niezwykłej staranności. Jak więc najefektywniej podciągać się na drążku? Pokażą ci to Michał i Kamil z kanału YouTube Kalisteniczny.pl.

Podciąganie na drążku, to jedno z najlepszych ćwiczeń kalistenicznych, jakie można sobie wyobrazić. Wykonując je, angażujemy niemal całe ciało, a w szczególności mięśnie najszersze grzbietu, obłe, czworoboczne, mięśnie ramion (dwugłowy, naramienne), przedramion. Pracę wykonuje nawet brzuch.

Pamiętaj, żeby subskrybować kanał Kalisteniczny.pl.
Więcej treningów i porad znajdziesz na Kalisteniczny.pl

Więcej o pokazanych na filmie ćwiczeniach przeczytasz na KALISTECZNICZNY.PL
Komentarze (5)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  peteer_son

  Oceniono 2 razy 0

  Ja przez pierwsze kilka miesięcy miałem ogromny problem z podciągnięciem się na drążku - wszystko przez to, że miałem zbyt słabe mięśnie. Dlatego zastępowałem podciągnięcia innymi ćwiczeniami, żeby najpierw wzmocnić mięśnie pleców i ramion. Znalazłem fajny atlas ćwiczeń na www.muscleboss.pl i wybrałem odpowiedni trening. Teraz już nie mam problemów z podciąganiem :):)

 • avatar

  jakwilk

  Oceniono 17 razy -7

  Wszystko pieknie, tylko skad w tym sporcie takie zmilowanie do cwiczen bez koszulki? W sumie to przestrzen publiczna a nie plaza Venice, wiec raczej uwazam to za obciach...

 • avatar

  stary_chinczyk

  Oceniono 23 razy -11

  Plac zabaw jest dla dzieci. Sluzy do zabawy a nie do cwiczen a jego konstrukcja nie zostala obliczona na podciaganie sie na niej osiemdziesieciokilowego polnagiego wieprza. Za takie cwiczenia powinny byc mandaty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy