"Jestem programistą z pensją 8 tys. Jak znaleźć kobietę?". Seksuolożka: To brzmi jak CV

Dobry seks
23.05.2017 17:15
- Mam 26 lat, zero kobiet, zero relacji, zero seksu, a jestem wykształcony, z zawodu programista, z pensją 8 tys. na rękę na miesiąc. W dodatku przystojny. Co robić? - pyta Maciej. Seksuolożkę, Małgorzatę Pogorzelską, zastanawia w tej sytuacji kilka aspektów. - Dlaczego on pyta wyłącznie mężczyzn o radę? Dlaczego wymienia te wszystkie przymioty jak w liście motywacyjnym - pyta ekspertka.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: szarotka

  Oceniono 1 raz 1

  Te psycholożki trochę nie skumały, że mowa o programiście. Tacy faceci zazwyczaj kończą liceum o profilu mat-fiz, potem studia typowo męskie i praca też sami faceci, nic dziwnego, że pyta o radę facetów, bo do takiego otoczenia przywykł, w takim otoczeniu się obraca, typowo męskim. Do tego w wieku 26 lat zarabia 8k, tzn. jest już regularem, zatem pewnie zaczął pracę już w trakcie studiów i skupił się na rozwoju. Jak jeszcze nie jest z tych towarzyskich, to raczej dość częsty przypadek. Aż żal słuchać jak "panie mądre" robią z niego geja :(

 • Gość: polegles

  Oceniono 2 razy 0

  jeśli faktycznie masz 8 tysi na reke i się z tym ogłaszasz to już po tobie. jeśli to 1/4 pensji to w twoim wypadku jeszcze ujdzie, ale z doświadczenia wiem ze jak dasz babie 500zl to z początku na wszystko starczy, potem dajesz 1 tysiąc bo było za mało, potem 2, 3 4 , tysi i ciagle jest mało i w domu uhja widać tych pinidzy. Zastanow się co piszesz czy gadasz bo w dzisiejszych czasach baby to dranie...Udpy da jak jej się chce,przyjdzie gola i wesola ale iperoloan feministka i myśli ze jej wszystko wolno , a tu ni uhja do roboty i gniazdko razem wic a nie szarpnąć robotnego chopa i go po chwili kopnac w dupe bo już ma co kciala, to znaczy kase i chate i nie daj bog dzieciaka który jej dynda bo jest twój i z przypadku ale ty płacisz alimenty a ona gula za twoja kase z innym i smieje ci się w ryj bo frajera trafila..

 • Gość: guru IT

  Oceniono 2 razy 0

  dziwy ten programista, wpisujesz w google "kobieta" i dajesz szukaj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX