"Jestem programistą z pensją 8 tys. Jak znaleźć kobietę?". Seksuolożka: To brzmi jak CV

Dobry seks
23.05.2017 17:15
- Mam 26 lat, zero kobiet, zero relacji, zero seksu, a jestem wykształcony, z zawodu programista, z pensją 8 tys. na rękę na miesiąc. W dodatku przystojny. Co robić? - pyta Maciej. Seksuolożkę, Małgorzatę Pogorzelską, zastanawia w tej sytuacji kilka aspektów. - Dlaczego on pyta wyłącznie mężczyzn o radę? Dlaczego wymienia te wszystkie przymioty jak w liście motywacyjnym - pyta ekspertka.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: guru IT

  Oceniono 2 razy 0

  dziwy ten programista, wpisujesz w google "kobieta" i dajesz szukaj

 • avatar

  Gość: polegles

  Oceniono 1 raz -1

  jeśli faktycznie masz 8 tysi na reke i się z tym ogłaszasz to już po tobie. jeśli to 1/4 pensji to w twoim wypadku jeszcze ujdzie, ale z doświadczenia wiem ze jak dasz babie 500zl to z początku na wszystko starczy, potem dajesz 1 tysiąc bo było za mało, potem 2, 3 4 , tysi i ciagle jest mało i w domu uhja widać tych pinidzy. Zastanow się co piszesz czy gadasz bo w dzisiejszych czasach baby to dranie...Udpy da jak jej się chce,przyjdzie gola i wesola ale iperoloan feministka i myśli ze jej wszystko wolno , a tu ni uhja do roboty i gniazdko razem wic a nie szarpnąć robotnego chopa i go po chwili kopnac w dupe bo już ma co kciala, to znaczy kase i chate i nie daj bog dzieciaka który jej dynda bo jest twój i z przypadku ale ty płacisz alimenty a ona gula za twoja kase z innym i smieje ci się w ryj bo frajera trafila..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy