Ona może krytykować, a on nie? Jak zwracać uwagę w związku, aby nie przesadzić?

Dobry seks
10.06.2015 16:51
Utarło się, że 'dobra kobieta nawet największego lumpa wyprowadzi na ludzi'. A jak go nie poucza, to jest winna! Często też słyszymy, że kobiety mówią partnerom otwarcie jak się ubierać, wysławiać i jakich mogą mieć przyjaciół, projektują wnętrza wspólnych domów. Ale często mają mężczyznom za złe za wszelkie uwagi o ich wyglądzie czy zachowaniu.

Czy kobiety mogą powiedzieć więcej, a współcześni faceci to pantoflarze? A może 'normalne pary' nie mają takich problemów?

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
Komentarze (13)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • malepifko

  Oceniono 40 razy 32

  Moja luba wciska się teraz w podobno bardzo modne jednoczęściowe kombinezony. Wygląda koszmarnie, ponieważ ma lekką nadwagę, odziedziczone po matce masywne uda, niezbyt długie nogi itd. Ogólnie dramat, ale co ja mogę, jak koleżaneczki z pracy mówią, że wspaniale. Nie wiem, czy złośliwie, czy w drodze kurtuazji, jednak, to ja wychodzę na tego najgorszego. Mało tego, uważa, że jestem zazdrosny, bo jest tak ponętna :)))) Olałem sprawę, już nie komentuję. Niech ludzie na jej widok serwują głupie uśmieszki, a ona niech dalej żyje w swoim matriksie.

 • szary212

  Oceniono 32 razy 26

  "Gdy kobieta nie ma racji, należy ją natychmiast przeprosić" - mój ulubiony francuski przepis na udany związek :)

 • lord_of_tenstoned

  Oceniono 15 razy 7

  Jak zwracać uwagę? Na imprezie, na delikatnym pijaku, powiedzieć wszystko "w tajemnicy" jej koleżance. (Gdy żona usłyszy to od koleżanki to jest szansa, że to sobie przemyśli. Gdy usłyszy to od swojego faceta to uzna, że się przypier....)

 • protoplasta.czempionow

  Oceniono 21 razy 3

  JAK POWIEDZIEC?

  "Schudnij, wygladasz jak swinia, mniej zryj."

  W czym problem?

 • pldeepinside

  Oceniono 2 razy 2

  Czym różni sie portal dla kobiet od portalu dla facetów?
  Niczym.
  W obu portalach na forum wypowiadają się same baby.
  Oczywiście ja jestem wyjątkiem ;)
  Jak powiedziec swojej pani, że cos zgrzyta w jej jestestwie?
  Moze tak:
  Kochanie, nie wiem czy wiesz ale wyznaczasz mi nowe cele ;)

 • sselrats

  Oceniono 11 razy 1

  Wcale nie zwracac uwagi. Dzialac bardziej inteligentnie i wrazliwie: wlasnym przykladem, ciha prosba...

 • adriani75

  0

  Jak ci smakuje obiad. Możesz powiedzieć prawdę, jestem gotowa na krytykę
  Może być gruba suko

 • dziennikarzbezpracy1

  Oceniono 22 razy -18

  Żeby się wyzbyć krytyki kobiety, wystarczy... dobrze zarabiac. Łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić, wiadomo. Ale można próbować. Tutaj są wypisane wszystkie znane sposoby zarabiania w sieci: www.jak-mozna-zarobic.blogspot.com/2014/09/jak-mozna-zarabiac-w-internecie-kilka.html . Można próbować rozkręcać coś własnego bez wkladu i koniecznosci porzucania aktualnego zajęcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX