Seks analny bez tabu - z kobiecej i męskiej perspektywy

Dobry seks
16.09.2015 14:09
Seks analny to w niektórych domach to wciąż temat tabu. Wiele kobiet uważa, że jest to męski wymysł, bo nie jest to ich prawdziwa potrzeba, a zapytane o niego czują się nawet obrażone. A może nie wiedzą, co tracą? W kolejnym odcinku programu 'Dobry Seks' Agnieszki Wirtwein rozmawiamy z Moniką i Radkiem o tym, jak uprawiać seks analny.

Czy wszyscy heteroseksualni mężczyźni marzą o seksie analnym ze swoją partnerką? - Nie wiem czy wszyscy, ale przez pryzmat filmów pornograficznych, które większość mężczyzn ogląda, nam się też rodzi fantazja, żeby tego spróbować - tłumaczy w naszym studiu Radek, doradca finansowy. - Gdy pewnych tematów tabu unikamy i się ich boimy, a dla kobiet temat seksu analnego może wydawać się dalszy niż dla mężczyzn, w sferze wyobraźni, to taki zakazany owoc chyba też bardziej kusi - dodaje.

Seks analny dobrze wspomina w naszym studiu Monika, która na co dzień pracuje jako PR Manager. Czy dała się na ten rodzaj miłości namówić swojemu partnerowi? - Nie, bo ja jestem taką osobą, która nie daje się namawiać, na wszystkich płaszczyznach: seksu analnego, oralnego czy nawet jedzenia. Myślę, że musi być przede wszystkim odpowiednia osoba, czas i klimat. To nie jest tak: ooo, dobra, teraz mam ochotę, zróbmy to w pupcię. Bo też nie zawsze ja, jako kobieta, mam ochotę na taki seks. A jak już ją mam, to jest moja chęć i taka propozycja wychodzi z mojej strony.

W dalszej części programu zastanawiamy się, co ludzi ciągnie do analnych zabaw - czy to chęć naturalna, czy pomysł podsuwany nam przez znaną kulturę - a także jak daleko posuniemy się do osiągnięcia większej pikanterii w łóżku.

W części programu 'Dobry seks' rozmawiamy o prawdziwych przygodach z seksem analnym naszych gości - Moniki i Radka. Jakie mieli wrażenia i czy bardziej ich one zniechęcają czy zachęcają do przekraczania kolejnych granic rozkoszy w łóżku? Czy kobiety również mogą czerpać z seksu analnego przyjemność i jak mężczyzna musi się odpowiedni zabrać do tego specjalnego zadania?

- Gra wstępna jest bardzo ważna. Ważny jest petting i ogólnie bliskość. Nie chodzi mi o uczucia miłosne, ale intymność. Gdy mężczyzna da kobiecie poczucie, że jest wyjątkowa i to jest coś cudownego, ona się wtedy otwiera. Otwiera się w głowie i otwiera się tam - tłumaczy w naszym studiu Monika, PR Manager. - A gdy kobieta jest podniecona, to wydziela soki, czyli śluz. Można go przecież użyć właśnie do... - wyjaśnia w dalszej części programu.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

Szukasz nowych źródeł przyjemności? Przeczytaj książkę na temat seksu analnego >>
Komentarze (97)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  oliwet

  Oceniono 221 razy 155

  Mało kompetencji w tym programie. Gdyby zaproszono kilku księży to rozumiem, 2000 lat doświadczeń.

 • avatar

  welcometopoland

  Oceniono 183 razy 103

  A może nie wiedzą, co tracą?

  Głównie tracą miliony PLN które mężowie wydają na sponsoring... panny 17-25 jakoś nie mają oporów przed lodzikiem/analkiem...

  poza tym obie te formy są w 100% antykoncepcyjne :)

 • avatar

  exciter123

  Oceniono 139 razy 75

  Mój były szef mawiał:
  "Wszystko się da wyleczyć seksem analnym!
  Nikt w pracy nie śmiał nawet kaszlnąć"

 • avatar

  lingwista

  Oceniono 66 razy 56

  Anal analem, ale cała trójka ma buty w jednakowym kolorze. Jak oni to zrobili?

 • avatar
 • Agnieszka Nowak

  Oceniono 87 razy 37

  Tutaj dziewczyna też porusza tematykę analu, przygotowania, pierwszego razu a nawet zamiany ról (facet wypina tyłek) i masażu prostaty w sposób wyważony i kobiecy. Dla mnie te słowa są przekonujące DO SPRÓBOWANIA. Bo dlaczego nie? Źródło: jaimojapielegniarka.blogspot.com/search/label/Poradnik%20erotyczny:%20pieszczoty%20analne

 • avatar

  werole

  Oceniono 54 razy 32

  Jest taki marynarski humor. Steward na statku przybiega do dowódcy i krzyczy: "Panie Kapitanie, a kucharz to jest pedal, jak mu dzisiaj robilem laske, to mu penis smierdzal kalem".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy