Seks oralny z kobiecej i męskiej perspektywy: bardziej niewinny niż ten "po bożemu"?

Dobry seks
16.11.2015 15:05
Seks oralny zdaje się już budzić tak małe emocje, że może aż za bardzo przestaliśmy się nad nim zastanawiać. A może jednak jest o czym? Czy to w ogóle seks? Czy może być śmiertelny... Albo: czy nasz partner lub partnerka na pewno mają na niego ochotę w tym samym czasie co my?

O seksie oralnym rozmawiamy w programie 'Dobry Seks' z Moniką i Radkiem. Co nasi goście o nim sądzą? - Bardzo lubię seks oralny - przyznaje z rozbrajającą szczerością Monika. - Lubię być tą osobą, która 'robi' seks oralny, jak i stroną która go 'przyjmuje'. (...) Ale wiem, że bardzo dużo kobiet tego w ogóle nie lubi! - zastrzega.

Co niektórym osobom przeszkadza w seksie oralnym? Czy jest on wstydliwy? Czy w porządku jest postawa, gdy ktoś lubi go 'przyjmować', ale znacznie mniej chętnie go 'komuś robi'? I czy może być on czasem lepszy od seksu 'po bożemu', czy też zawsze pozostanie jakimś elementem gry wstępnej, albo jego substytutem.

Te i inne ważkie kwestie na temat 'francuskiej miłości' rozgryza w studiu z naszymi gośćmi Agnieszka Wirtwein.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

Zobacz cały odcinek

Zobacz też książki 'Magia seksu' i 'Potęga seksu' >>
Komentarze (25)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • e-komentarz

  Oceniono 95 razy 71

  Oral oral szabadabada amore,
  Hej amore szabadabada

 • mniammniam3

  Oceniono 85 razy 63

  Pani co mówiła te bzdety,
  nie była naga niestety.
  Bo gdyby był naga,
  wzrosłaby dyskusji powaga.

 • mentice

  Oceniono 65 razy 53

  Rozsmieszył mnie ten brodacz gdy mowił o goleniu cipki, sam mogłby se brode i jajka ogolic.

 • zuuuraw

  Oceniono 89 razy 31

  Każdy facet, zanim zrobi dobrze swej partnerce, powinien najpierw wydębić od niej test na wirusa HPV, zakażenie brodawczakiem z powodu seksu oralnego jest jednym z głównych powodów raka jamy ustnej, szczególnie wargi, krtani itp. Oby chwila przyjemności nie zamieniła się w końcowy koszmar.

 • sector23

  Oceniono 15 razy 1

  Oral-B.....eeee, Anal - cacy.

 • Gość: antyk

  Oceniono 1 raz -1

  jak zwykle promocja zboczenia

 • swinton

  Oceniono 3 razy -3

  Aaaaa.....
  Fuck it..

 • zuuuraw

  Oceniono 12 razy -4

  Kilka, no może kilkanaście minut przyjemności, a potem rok, najdłużej dwa walki z rakiem jamy ustnej, krtani czy przełyku. Ale nie martwcie się, dłużej się człowiek nie męczy, to bardzo śmiertelna odmiana raka. Wirus HPV sieje spustoszenie wsród mężczyzn. Ogromny wzrost zapadalności na raka jamy ustnej i okolic medycyna światowa łączy własnie z powszechnością tej odmiany seksu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX