Seks przez Internet - zdrada czy nieszkodliwa przyjemność?

Dobry Seks
07.07.2016 16:38
W tym odcinku 'Dobrego seksu' rozmawiamy o cyberseksie - czym jest i skąd się bierze taki popęd. Seksuolog Iza Jąderek podkreśla, że cyberseks to nie tylko świntuszenie z kimś na czacie: są ludzie, którzy rozbierają się przed kamerami, a nawet kupują specjalne kombinezony, dzięki którym wirtualnie odczuwają przyjemność. Na ile jest to niebezpieczne zjawisko? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka 'Dobrego seksu'!

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pivit

  Oceniono 3 razy 3

  Pytanie do redakcji: Czy można uprawiać seks na odległość?
  Odpowiedź redakcji: Owszem, jeżeli długość jest większa od odległości.

 • jkdot

  Oceniono 5 razy 3

  Czy Polacy naprawdę są tak głupi, by serwować im tak idiotyczne teksty? Czy to raczej media starają się ogłupić społeczeństwo?

 • Gość: cv

  Oceniono 8 razy 2

  coś dla impotentów i impotentek a tych u nas jak wiadomo aż nadto- jak baba chce seksu niech przyjdzie do mojego łóżka a nie zawraca mi głowę przez internet, mam dużo ciekawsze rzeczy do robienia niż ględzenie po próżnicy

 • Oceniono 2 razy -2

  Od momentu przejęcia przez PiS mediów , ogłupianie Narodu stało się głównym zadaniem . Oni myślą , że Polacy to ciemnota.

 • phonetrack_pl

  Oceniono 4 razy -2

  Dla tych, którzy nie mają wątpliwości co jest zdradą polecam odpowiednie oprogramowanie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX