Przypomnij sobie niewinne czasy, gdy nie znałeś jeszcze programu Excel i takich słów, jak budżet, przychody i EBIDTA. Wyglądający jak klocki Lego kalkulator amerykańskiej firmy Pylones przywróci ci dziecięcą radość nauki liczenia i odkrywania, że 2+2=4.
więcejMało ostatnio się działo w ogrodzie Aleksandra Gudzowatego. A przecież pomysłów na nowe ozdoby nie brakuje. Skoro polski król gazu (wciąż jeszcze) ma już wierną kopię piramidy w Gizie (w skali 1:25), kaplicę ekumeniczną, pomnik swojego psa (z brązu), może dorzuciłby replikę lądownika statku kosmicznego Apollo, takiego, jaki zaniósł na srebrny glob pierwszych zdobywców.
więcejZapalniczka z latarką już była. Teraz czas na zapalniczkę z USB. Gdzie będziesz palił papierosy, to już trochę zależy od prac sejmu, ale podręcznej pamięci możesz używać wszędzie.
więcejRadek Majdan przyznał kiedyś, że gdy jeszcze grał w Pogoni Szczecin, z kilkoma kolegami nasikał do jacuzzi, w którym miał się pławić po meczu kierownik drużyny. Uciesze końca nie było. A pewnie byłaby jeszcze większa, gdyby podłożyli kierownikowi taki ręcznik.
więcejBiała gwiazdka o sześciu ramionach - tak z lotu ptaka wygląda wierzchołek Mont Blanc.
Ten symbol widnieje też na piórach, które nazywają się jak najwyższy szczyt starej Europy. I choć pierwsze wieczne pióra opatentował Amerykanin Lewis Waterman, to w kwestii jakości palma pierwszeństwa należy do niemieckiej firmy.
więcej