Komentarze (8)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  ida61

  Oceniono 10 razy 6

  ja powiedzialam rodzinei,ze na moj pogrzeb maja przysc ubrani na kolorowo, podczas poczestunku zalobnego maja leciec przeboje ABBY, nikt nie ma plakac, byc ubranym na czarno, zadnych wiencow tylko jeden bukiet roz a piniedze z wiencow na ciapkowo.

 • avatar

  student_zebrak

  Oceniono 26 razy 2

  Anegdota, prawdziwa. Bylismy na pogrzebie kolegi, ktory popelnij samobojstwo przez odkrecenie zaworu butli ze sprezonym azotem (w samochodzie). Na uroczystosci byly wspomnienia, przemowy. Zwyczajowo dodaje sie jakies weselsze fragmenty z zycia bohatera uroczystosci. Nasza kolezanka, w imieniu zespolu zabrala glos. Jednym ze wspomnien byla uwaga o dyskusji, jaka miala ze zmarlym. Chodzilo o sposob podlaczenia butli ze sprezonym azotem. Wyjatkowe wyczucie sytuacji, nieprawdaz?

 • avatar

  Gość: Nadzieja

  0

  Czy mam obowiązek iść na pogrzeb byłej teściowej, która zerwała wszelkie kontakty ze mną i wnikam po rozwodzie z jej synem?
  Jeśli tak, to czy gafą będzie przyjście z aktualnym mężem?

 • avatar

  obrotowe.przedmurze

  0

  zapytany o to, czy prawowierny muzułmanin powinien w czasie pogrzebu iść przed marami czy też może kroczyć za marami, Hodża Nasreddin zamyślił się, po czym odrzekł - oby nie na marach.

 • avatar

  wg70

  Oceniono 14 razy -4

  "Pamiętajmy, ... ofiarować swoją pomoc rodzinie" - a jak ta rodzina zechce skorzystać z tej pomocy to co POlaczki mają zrobić ???

 • avatar

  student_zebrak

  Oceniono 35 razy -17

  Pamietaj, usmiechaj sie. Nigdy nie wiadomo, czy nie otworza wieka trumny!!!

 • avatar

  student_zebrak

  Oceniono 57 razy -37

  Mam pytanie - zmarla tesciowa.
  Kupujemy:
  1. szampana
  2. slodkie wino do deseru
  3. zgrzewke piwa

  ??????????

  ps - chyba pojde na spacer ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX