Gadżety kuchenne dla wiecznych dzieci

Jedno z naszych największych niespełnionych marzeń? Gadający toster, taki jak miał Alf w słynnym serialu komediowym. Tostera nigdy nie dorwaliśmy, ale te gadżety też są fajne!

Hot dog toster

Czy znacie kogoś, kto nie lubi hot dogów? My nie, a patrząc na czerwony, stylowy retro toster robimy się już głodni. Za pomocą tego niezwykłego sprzętu możemy przyrządzić prostą przekąskę jeszcze szybciej niż dotąd, nie robiąc przy tym bałaganu.

Toster jest łatwy w obsłudze, można regulować temperaturę, a wyciągany pojemnik na odpadki upraszcza czyszczenie.

Według nas jest to supergadżet, który powinien znaleźć się w kuchni każdego fana hot dogów. Dodatkowo, modny design jeszcze bardziej zachęca do zakupu.

Kupisz na amazon.com

Uchwyty do kukurydzy rodem z prehistorii

Jak połączyć miłość do słodkiej kukurydzy i uroczych dinozaurów? Jedząc kukurydzę dinozaurowymi uchwytami. Lana Filippone stworzyła ceramiczne dinozaury, dla których Ross Geller oszalałby z zachwytu. Mamy tylko nadzieję, że T-Rex utrzyma kukurydzę w swoich małych rączkach.

vfot. materiały prasowe

Niestety produkt nie jest jeszcze w sprzedaży, ale nie możemy się już doczekać!

Kłódka na lody

Upał. Zaduch powoli ogranicza już twoje funkcje życiowe. Co daje ci nadzieję na przeżycie? Lody. Twoje ulubione lody, które chytrze skryłeś w zakamarkach zamrażalki. Udało się. Jakimś cudem dotarłeś cały do domu i kierujesz się do lodówki niczym do ziemi obiecanej. A tam pusto... Ktoś zjadł twoje lody, bo "przecież jest tak gorąco", a ty "zachowujesz się jak dziecko". Nieprawda, przecież to były twoje lody!

To nie musi być scenariusz na letnie powroty do domu. Wystarczy, że kupisz kłódkę na lody i po problemie. Ustawiasz prywatny kod i nie musisz się martwić, że ktoś zje bez pozwolenia twój ulubiony deser.

Kupisz na: amazon.com

Foremki na jajka w kształcie pistoletów

Gdyby tylko twoja mama w ramach akcji "by niejadek zjadł obiadek" serwowała ci jajka w takich kształtach, połowa jej problemów by zniknęła. I chociaż już urosłeś i nie masz problemu z brakiem apetytu, to i tak chętnie zjadłbyś takie wystrzałowe jajka. No ty też pozbyłbyś się części swoich problemów. Nie musiałbyś się dłużej zastanawiać czym poczęstować agenta 007.

Kupisz na: amazon.com

Osełka do noży

Ostrzenie noży nie należy do ulubionych obowiązków kuchennych. Niektórzy co prawda znajdują w tym radość, wyobrażając sobie, że ostrzą miecz, ale i tak wszyscy mamy nadzieję, że zrobi to za nas ktoś inny. Jednak do takiej osełki będą się ustawiać kolejki chętnych. Zabawa w magika, który ostrzami przecina zamkniętą asystentkę w pudle zawsze intrygowała, a teraz możesz się tak bawić, kiedy tylko zapragniesz.

Kupisz na: amazon.com

Więcej o: