Kobiece czynności, których się nie wstydzimy

PN
05.04.2017 13:51
A A A
Męskie wakacje: kierunek SPA

Męskie wakacje: kierunek SPA (fot. paul prescott/shutterstock.com)

Choć Marek Koterski nakręcił film "Baby są jakieś inne", a Romuald Czystaw śpiewał, by nie wierzyć nigdy kobiecie, nie wyobrażamy sobie życia bez płci pięknej. Do tego stopnia, że część "damskich" zachowań sami praktykujemy i nawet się ich nie wstydzimy! Tak przynajmniej twierdzą użytkownicy Reddita.
Zobacz zdjęcia (10)

Zobacz więcej na temat:

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (14)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar
 • avatar

  prinsik

  Oceniono 8 razy 4

  Picie słodkiego, egzotycznego, pysznego i profesjonalnego drinka.

  Nie męskie?

  Skąd wy jesteście? Kometa Halleya.

 • avatar

  hart_brejker

  Oceniono 7 razy 3

  Każdy robi co chce i mało mnie to obchodzi...
  Nie muszę tego robić, ale nie oceniam innych.
  NIe jeden obcinający paznokcie, malujący je i sikający na siedząco ma większe jaja niż rasowy mietas "pachnący" kilkudniowym "testosteronem"

 • avatar

  Gość: JózefPiłsudski

  Oceniono 4 razy 2

  1. Nie golę nóg, tylko narządy, na wyraźnie życzenie partnerki (tak, chodzi o seks francuski). Robię to od lat i weszło mi to w nawyk.
  2. Nidy nie malowałem paznokci, choć je obcinam. Niezbyt regularnie.
  3. Bywa, że sikam na siedząco, lub ...do zlewu (Hłasko o tym pisał). Chodzi o to, żeby nie narozlewać, zwłaszcza po pijaku. Chyba lepsze to, niż kałuże wokół?
  4. Nigdy nie przyszło mi to do głowy. Relaksuje mnie seks, alkohol i siekiera.
  5. Miewałem łzy w oczach podczas filmu, np. "Tańcząc w ciemnościach", czy "Matka Królów", ale to nie były żadne komedie romantyczne. Jest wiele filmów o takim ładunku emocjonalnym, że uważny odbiorca płacze, lub jest kretynem który nie zrozumiał.
  Miewałem łzy w oczach przy innych okazjach, gdy np. dziecko wstało z wózka inwalidzkiego i dawało pierwsze kroki. ...i znowu mam łzy w oczach, bo to moje dziecko było.
  6. To trochę jak z jedzeniem. Czasem złapiemy coś szybkiego w biegu, a czasem się delektujemy. Oczywiście, że wolimy się delektować, ale trzeba mieć czas i warunki!
  7. W życiu do głowy mi nie przyszło! Czytam i nadal nie wiem o co chodzi. Mam oglądać zaloty jakiegoś jełopa? Dirty Dancing obejrzeć? Film porno? Szefa???
  8. Lubię słodkie drinki. Lubię alkohol, ale ze smakiem. Wódy nie pijam, taniej whisky również. Lubię dobre drinki, trochę się na nich znam, uważam że nalewki są dla emerytów. ;-)
  9. Lubię ...każdy niemal gatunek. Żadnych badziewi z artykułu, ale wczesne TSA tak. Wczesne Turbo tak. Późny Penderecki tak (zajebiste!!!), wczesny Penderecki ...również tak, ale bardzo wczesny (np. Tren). Roman Maciejewski nie, ale Messiaen tak. Siekiera, kur*wa TAK! Kult tak, ale od 15 lat niewiele nagrali dobrego. Zygmunt (tzn. Namysłowski) tak. Stańko tak, nawet A.M. Jopek czasami tak.
  10. Jakich włosów??? Najwięcej mam na torsie, ale ich nie prostuję, nie wpadłem na to.

 • avatar

  Gość: ttt

  Oceniono 3 razy 1

  golenie nog- nie, malowanie paznokci- nie,prostowanie wlosow-nie, reszta moze sie przytrafic

 • avatar

  asdf-34

  0

  Zapomnieliście jeszcze dodać: golenie waginy. Wielu facetów już to robi.

 • avatar

  kimdongun

  Oceniono 8 razy 0

  P..da:
  1. Zeński narząd rozrodczy
  2. Typ męskiego charakteru.

 • M.M. K.

  Oceniono 1 raz -1

  No panowie zostały nam jeszcze sukieneczki na codzień do "zdobycia". Aha i szpileczki oczywiście... Jeszcze troche i patrząc na kogoś trzeba będzie najpierw mozolnie ustalić płeć. Ale nie martwmy się,w świecie zwierząt obie płcie najczęściej są wizualnie podobne (n.p. koty). Tylko że koty nie noszą urań wcale, spojrzy jeden drugiemu pod ogon powącha i już wie kto zacz;))). Ale ludzkość idzie do przodu. Mogą koty,możemy i my! No,tego,powąchać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy