Gazeta.pl > Logo24 >  Moda

13 największych obciachów w modzie męskiej

Małgorzata Szwed-Kasperek
19.11.2014 15:18
A A A Drukuj

fot. shutterstock

Okropne, a jednak prawdziwe. Wciąż widujemy panów podczas mniejszych i większych upałów w sandałach i... skarpetach. Niestety, również za granicą. Skarpety te często są koloru cielistego lub szaroburego. Rzekomo mają chronić przed kurzem ulicy i poceniem się stóp w sandałach. Zaliczmy to do miejskich legend. Sandały zawsze nosimy na gołe stopy, to samo dotyczy mokasynów! Latem odpadają również tak lubiane przez panów w Polsce basenowe klapki w mieście oraz tzw. laczki - męskie półbuty bez pięt (zwłaszcza ze skarpetką). Przypominamy również, że skarpetki zdejmujemy do wszystkich scen łóżkowych - nagi facet w skarpetkach jest wyjątkowo śmieszny.

Zobacz także
Komentarze (56)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 135 razy 113

  Garnitur - tylko Amosu, krawat - wyłącznie Hermes, buty - Berluti, merc na parkingu, posiadłość na...nie wiem, co teraz najmodniejsze. Inaczej, kochani, nie uchodzi! To obciach (największy dla autorki idiotycznego artykułu)

 • avatar

  Oceniono 137 razy 83

  podkoszulek, jak sama nazwa wskazuje, nosi się pod koszulą :) Ogólnie, koszuli nie nosi się na gołe ciało. Bo nie. Niezlaeżnie od jakości bawełny. No chyba że jest się piosenkarzem rockowym i wybiera na scenę. Wtedy i owszem, ale w biznesie - nie!
  Pozostałe punkty też autor przedstawił jako "obciachowe, bo tak". Tyle tylko że ubiór należy dostosować do środowiska w jakim chce się obracać, pracować itd. Tego typu zwyczaje to nei są objawione prawa uniwersalne, coś jak prawa fizyki, tylko kwestie umowne. Tak się składa że większość środowisk biznesowych, nie tylko w skali globalnej, ale także kraju, ma zupełnie odmienne zwyczaje od autora tekstu tekstu. I niestety to autor tego tekstu może wypaść "obciachowo" jeśli będzie się trzymał swoich zasad :)

 • avatar

  tetradrachma

  Oceniono 87 razy 63

  Na co-dzień do adidasów noszę białe króciutkie skarpetki. Noszę i będę nosił. Jem lewa ręką (jestem mańkutem) i będę jadł.

 • avatar
 • avatar

  barba333

  Oceniono 73 razy 61

  Polecam Autorce tego przewodnika blog o modzie męskiej MrVintage. Znajdzie tam wiele cennych uwag bo to co pisze jest powierzchowne lub "zasłyszane" od sąsiadki z III pietra. Czytelnikom radzę czytać takie teksty z przymrużeniem oka i również polecam blog prawdziwego fachowca - nie Amatorkę.

 • avatar

  thomos85

  Oceniono 68 razy 46

  Jak pracodawca zapewni mi w biurze odpowiednią klimatyzację, to może zacznę w lecie chodzić do pracy w koszuli z długim rękawem. Póki co wolę jednak koszule z krótkimi rękawami, T-shirty.

 • avatar

  nieswiez

  Oceniono 53 razy 35

  to wszystko kwestia gustu, poza higiena, za kogo sie maja ci, ktorzy uznali, ze biale skarpetki sa obciachowe? arbitrzy elegancji sie znalezli, o gustach sie nie dyskutuje, wbijcie to sobie wreszcie do lbow, bo jest wiele rzeczy , ktore robicie, a ktore innym wydaja sie co najmniej dziwne

 • avatar

  Oceniono 30 razy 30

  Tak tak, słuchajmy rad blogerem jak mamy się ubrać. Kiedyś mówiła nam mama, teraz blogerka.
  Oj jakie to byłoby straszne życie bez modowych blogerek.

  ---
  www.terazbiznes.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX